• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Daha Ucuza Nasıl Uçulabilir

Daha Ucuza Nasıl Uçulabilir
Daha Ucuza Nasıl Uçulabilir
Dünya büyüdü ve artık her ülkeye gitme imkânına sahibiz. Bu her ne kadar güzel bir şey olsa da, çoğu zaman bazı engeller sebebi ile gerçekleşmeyen bir hayal olarak kalmakta. Günlük telaş yüzünden yorulan kafamızı dinlendirmek için bir yerlere gidemememize sebep olan şeyler birçoktur.

Dünya büyüdü ve artık her ülkeye gitme imkânına sahibiz. Bu her ne kadar güzel bir şey olsa da, çoğu zaman bazı engeller sebebi ile gerçekleşmeyen bir hayal olarak kalmakta. Günlük telaş yüzünden yorulan kafamızı dinlendirmek için bir yerlere gidemememize sebep olan şeyler birçoktur.

Dünya büyüdü ve artık her ülkeye gitme imkânına sahibiz. Bu her ne kadar güzel bir şey olsa da, çoğu zaman bazı engeller sebebi ile gerçekleşmeyen bir hayal olarak kalmakta. Günlük telaş yüzünden yorulan kafamızı dinlendirmek için bir yerlere gidemememize sebep olan şeyler birçoktur. Bunların en başında zaman bulamamak gelmektedir. İşten ve ya derslerden bir türlü şehir dışına bile çıkamayan insanlar, kendilerine en uygun an olarak bayramları ve resmi tatilleri seçerler. Fakat o zamanlarda otobüs ile yapılacak bir yolculuk ile tatili yarısı yollarda geçecektir. Bu yüzden uçak bileti fiyatlarına bakılır fakat fiyatlar çok pahalıdır. Ama çare yok değildir. İyi ve ucuz bir uçuş yapabilmek için çeşitli farklı yollar mevcuttur.

Neler Yapılabilir?

                Bir yerlere gitme kararı aldınız ve zamanınızın yollarda geçmesini istemiyorsunuz. Tek alternatifiniz uçak. Evet bilet fiyatları pahalı olabilir fakat ucuz uçak bileti bulmanın bazı yolları mevcuttur. Bu başlıca yollar ise şunlardır:

·         Alternatif rotaları kontrol etmek

·         Farklı uçuş motorlarını kontrol etmek

·         Kampanyalardan haberdar olmak

Alternatif Rotalar Nelerdir?

                En pahalı ve en lükse şehre gitmek istiyor olabilirsiniz. Fakat şöyle düşünün; yine aynı ülkede, merkezden biraz daha uzak bir şehirde, çok daha uygun fiyata güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Üstelik bu tatilin toplam bedeli sizin önceden gitmek istediğiniz şehre uçak bileti alırken vereceğiniz miktardan çok daha az! Böyle alternatif bir tatile örnek olarak İngiltere’ye Londra’ya uçmak yerine, yine İngiltere’de Birminghom’a uçarak, ora da çok daha uygun bir fiyata sadece 1 Londra uçak bileti parasına tatil yapabilirsiniz.

Farklı Uçuş Motorları

                Herkes ucuz bilet almanın peşinde. Bilet ararken normal arama motorlarında arattığımız “ X – Z arası en ucuz bilet “ işini tam olarak yapan uçuş arama motorları mevcuttur. Bu motorlar sizin X ve Z arası seyahatiniz için dünyadaki bütün hava yolu firmalarının veri tabanlarını tek tek kontrol ederler. Gerekli durumlarda çeşitli aktarmalı uçuşlarında fiyatlarına bakarak bazı karşılaştırmalar yaparlar. Bu karşılaştırmalar sonunda ise size ir fiyat listesi çıkartırlar. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta mevcuttur. Her motor size aynı mesafe için aynı fiyatı çıkartmaz. Örneğin A uçuş arama motoru bir uçuşu en ucuz 10 TL’ye buluyorken başka bir uçuş arama motoru aynı uçuşu 5 TL’ye bulabilir. Başka bir uçuşu ise A uçuş arama motoru daha ucuza bulabilir. Bu yüzden de farklı uçuş arama motorlarına bakmak en mantıklı hareket olacaktır.

Kampanyalardan Haberdar Olmak

                Uygun uçak bileti bulmak için yapılacak başka bir şey ise uçuş arama motorlarının ve hava yolu şirketlerinin bültenlerine e – mail aracılığı ile kayıt olmaktır. Buralara kayıt olduğunuzda gün içinde çıkan ve ya ileride çıkacak olan kampanyalardan anında haberiniz olur ve çok ucuza uçma imkanı bulabilirsiniz.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com