• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

En Ucuza Uçak Bileti

En Ucuza Uçak Bileti
En Ucuza Uçak Bileti
Dünyanın her yerinde büyük bir gelişme gösteren havacılık sektörü, son yıllarda bir çok kesimin dikkatini çekmiş durumda. Gerek zamandan fayda sağlamak gerekse yolun yorucu oluşundan bir nebze olsun kurtulmak için hava yolu ulaşımı tercih edilmektedir.

Dünyanın her yerinde büyük bir gelişme gösteren havacılık sektörü, son yıllarda bir çok kesimin dikkatini çekmiş durumda. Gerek zamandan fayda sağlamak gerekse yolun yorucu oluşundan bir nebze olsun kurtulmak için hava yolu ulaşımı tercih edilmektedir. Fakat biraz maliyetli oluşu bu durumun önüne geçmektedir. Bu sebeple insanlar ucuz uçak bileti bulmanın yollarını aramak için uğraşıp durur. Bunlardan bir kaçı şu şekildedir;

·         Seyahat edeceğiniz tarihlerin süresini esnek tutun

Seyahat edeceğiniz dönemin zamanı ve tarihi ucuz bilet alıp alamamanızı oldukça fazla etkiler. Örneğin yaz mevsiminde sahil kesimlerine gitmek istiyorsanız ucuz bilet bulmanız pek mümkün olmayacaktır. Aynı şekilde kış mevsiminde dağ- kayak turizminin yapıldığı yerlere gitmek istiyorsanız bu durumda da uygun uçak bileti alma olasılığınız baya düşecektir.  Seyahatinizi illa ki bu tarihlerde yapacaksınız biletlerinizi en erken ya da en geç saatte almaya özen gösterin. Çünkü insanlar genel olarak bu saatleri tercih etmediği için uçaklar boş olacak ve uçağı doldurmak için fiyatları düşüreceklerdir. Buna ek olarak hava yolu şirketlerinin yaptığı kampanyaları sık sık takip edersiniz ucuz biletlerini daha kolay bulabilirsiniz.

·         Zamanı iyi ayarlayın

Seyahat edeceğiniz zamanları hafta içine ayarlarsanız ucuz bilet bulmanız daha kolay olur. Çünkü insanlar genelde hafta sonu bir yerlere gittiği için hafta sonlarında doluluk olacak ve fiyatlar oldukça yükselecek. Bir çok insan iş dolayısıyla hafta içi bir yerlere gidemeyeceği için siz bu konuda rahatsanız biletlerinizi hafta içine alabilirsiniz. Uzmanlar bu konuda araştırmalar yapmışlar ve kaç gün önceden alınması gerektiğini ve günlerini açık açık söylüyorlar. Bir çok uzmanın bu konuda yaptığı araştırmalarını okuyabilirsiniz.

·         Biletlerinizi erken almaya özen gösterin

Uçak biletleri son 1 hafta kala alındığında büyük paralar ödeniyor. Acil bir durum yoksa, uzmanlar biletlerin 6 aydan 3 aya kadar alınması gerektiğini söylüyor. Tarih olarak bir sıkıntınız yoksa ve yapacağınız seyahat çok önceden belliyse bu seçenek sizin için uygun olacaktır.

·         Biletlerinizi son dakika alın

Yukarıda belirttiğimiz maddenin tersine, hava yolu şirketleri uçakların kapasitesi dolmadığı için son dakika bilet fiyatlarında düşüşe giderler ve son dakikada hiç planda olmayan bir seyahat yapma ihtimaliniz artabilir. Zaman sıkıntınız yoksa son dakika indirimlerini bekleyebilirsiniz.

·         Farklı şirketler deneyin

Adını çok fazla bilmediğiniz ama araştırıp güvenli olup olmadığına bakabileceğiniz firmaları tercih ederek ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Genelde isimlerini duyurmak için bilet fiyatlarını düşürürler. Firma ismi bilinmedik diye geçiştirmeyin, araştırın ve ona göre hareket edin.

·         Arama motorlarına bakın

Ucuz uçak bileti bulmak için bakabileceğiniz bir çok arama motoru mevcut. Firmaların sitelerine girip tek tek karşılaştırma yapmak yerini bunu sizin yerinize yapacak olan bir çok siteye başvurabilir ve daha güvenilir bir sonuca ulaşabilirsiniz. Arama motoruna uçak bileti al gibi cümleler yazarak ucuz uçak biletlerini görebilirsiniz.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com