• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

En Uygun Uçak Bileti Nasıl Bulunur

En Uygun Uçak Bileti Nasıl Bulunur
En Uygun Uçak Bileti Nasıl Bulunur
Ulaşım imkânları her geçen gün gelişiyor. Dünyada sivil havacılık da bu konuda başı çekiyor. Ülkemiz bu konuda dünyada gelişmiş ülkelerle kıyasıya bir yarış içerisinde.

Ulaşım imkânları her geçen gün gelişiyor. Dünyada sivil havacılık da bu konuda başı çekiyor. Ülkemiz bu konuda dünyada gelişmiş ülkelerle kıyasıya bir yarış içerisinde. Sivil havacılıkta hizmet kalitesi, alternatif hava yolu şirketleri ve yeni yapılan hava alanlarıyla birlikte rekabet de artmış durumda. Bu da tabi ki tüketicilerin cebini ve yüzünü güldürüyor. Farklı hava yolu şirketlerinin pastadan büyük bir dilim almak için girdiği mücadelede tüketiciye farklı hizmetler, indirimler, kampanyalar ve ucuz uçak bileti gibi imkânlar sunuluyor. Özellikle yurt içi uçuşlarda indirimleri yakalamak ise uygun fiyata uzun mesafeleri kısa sürede hızlı bir şekilde kat etmenizi sağlıyor. Peki, uygun fiyatlara bilet almanın püf noktaları nelerdir? Gelin konuya biraz daha yakından bakalım.
Hemen herkesin tahmin edebileceği gibi erken alınan uçak bileti her zaman daha ekonomik ve ucuz olur. Hava yolu şirketlerinin fiyatlandırma esası tıpkı otellerdeki gibi işler. Otellerde erken rezervasyon fırsatları nasılsa uçak biletinde de aynı şekilde erken alımlarda indirimi yakalamak mümkündür. Ayrıca herkes tarafından bilinmeyen bir nokta ise geç bilet almaktır. Her seferin kendi kotası bulunmaktadır. Hava yolu şirketi o seferin kotasını dolduramadığı takdirde bilet fiyatlarında indirim yolunu tercih eder. Bu sebeple biletinizi uçuş saatinden kısa bir süre önce aldığınızda da indirimle karşılaşmanız kuvvetle muhtemeldir.
İndirimleri ve Kampanyaları Takip Edin
Gerek mecburiyetten gerekse gezmeyi farklı yerler görmeyi seven yolcular uçak bileti alırken kampanyaları ve indirimleri iyi takip eder. Nadiren havayolunu kullananlar ise bu duruma yabancı olabilirler. Bu sebeple de havayolunu sık kullanmayan yolcuların havayolu şirketlerinin indirimlerini ve kampanyalarını takip etmesi gerekir.
Sivil havacılık yolcu taşıma hizmeti veren işletmeler kampanya ve indirim gibi tüketiciye sundukları imkânları tanıtmak ve duyurmak için SMS telefonla görüşme veya mail yoluyla bilgilendirme gibi farklı yöntemler kullanır. Bu sebeple de bu şirketlerin mail ve ya telefon listelerinde numaranız ve mail adresiniz olursa sizin araştırmanıza gerek kalmadan indirimlerden ve ucuz bilet imkânlarından haberdar olabilirsiniz.
Alternatifleri Kıyaslayın
Uçak bileti satın alırken pek çok farklı firma, havaalanı ve alternatifler mevcuttur. Her birinden ayrı ayrı fiyat almak verdikleri hizmetleri karşılaştırmak tüketici için oldukça zordur. En doğru tercihi verebilmek için ise kıyaslama siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerin arama motorlarına nereden nereye yolculuk yapacağınızı yazdığınızda size en uygun uçak bileti fiyatını bularak sizin yerinize kıyaslama işlemini yapar.
Alacağınız biletlerin en uygun fiyatta olanı genellikle havayolu şirketinin kendi web sitesinde gibi görünse de anlaşmalı acentelerde bazen daha uygun fiyatlara bilet bulmak da mümkün olabilir. Ayrıca daha ekonomik bilet satın almak için bir yol da kendi aktarmanızı yapmaktır. Gideceğiniz yere doğrudan değil de bir noktada aktarma yaparak ve farklı şirketlerden uçak bileti alarak yapmanız bazı durumlarda çok daha ekonomik olabilir.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com