• ÇAĞRI MERKEZİ
 • ι
 • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Hızlı ve Ekonomik Yolculuklar İçin Hava Yolu Şirketleri

Hızlı ve Ekonomik Yolculuklar İçin Hava Yolu Şirketleri
Hızlı ve Ekonomik Yolculuklar İçin Hava Yolu Şirketleri
Ulaşım, elbette ki vakit ve nakit ile orantılı olan bir kavramdır. Daha hızlı yolculuklar için genel olarak hava yolu şirketleri tercih edilse de, daha uygun yolculuklar için diğer taşımacılık yöntemleri ele alınmaktadır. Fakat artık günümüzde; hava yolu şirketleri de oldukça uygun fiyatlar dahilinde hizmet vermesi ile seyahat edecek kişilerin uçak ile yolculuk fikirlerini öne sürmüştür.

Hızlı ve Ekonomik Yolculuklar İçin Hava Yolu Şirketleri
Ulaşım, elbette ki vakit ve nakit ile orantılı olan bir kavramdır. Daha hızlı yolculuklar için genel olarak hava yolu şirketleri tercih edilse de, daha uygun yolculuklar için diğer taşımacılık yöntemleri ele alınmaktadır. Fakat artık günümüzde; hava yolu şirketleri de oldukça uygun fiyatlar dahilinde hizmet vermesi ile seyahat edecek kişilerin uçak ile yolculuk fikirlerini öne sürmüştür. Böylelikle tercih edilecek hava yolu şirketine göre, 19.99 TL’ den başlayan fiyatlar ile bile bilet alabilmek mümkün hale gelmiştir.
Hangi şirketler daha ucuz
Bu konuda aslında net bir bilgi vermek mümkün olmasa da, pek çok hava yolu şirketi artık uygun fiyatlar dahilinde, ucuz bilet satışı sunmaktadır. Fakat bilet seçimi yapılırken bazı özelliklere dikkat etmekte fayda var. Bunları da sıralayacak olursak eğer, şu maddeler sizlere yardımcı olabilecektir.

 • Uçuş tarihi önemli
  • Seferin tarih ve saati, fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır
  • Bilet satın aldığınız tarih ile sefer tarihinin arasındaki süreç, bilet fiyatlarını ciddi ölçüde etkilemektedir. Eğer ki bu süreyi uzatır ve 3-4 hafta sonrasına bilet satın alırsanız, sahip olacağınız biletler, en uygun uçak bileti kapsamında olacaktır.
 • Ekonomi sınıfı satın alabilirsiniz
  • Bildiğiniz gibi uçak bölümleri, ekonomi sınıfı ya da diğer sınıflar olarak ayrılmaktadır. Bundan kaynaklı olarak, koltuk rahatlığı, teknik özellikler ya da uçak içi ikramlara önem vermiyorsanız, buna uygun bir bilet satın alarak, otobüs fiyatına bile uçabilirsiniz
 • Aktarmalı uçuşlar
  • Genel olarak aktarmalı uçuşlar, direkt uçuşlara göre daha fazla zaman almasından dolayı fiyatları uygun olabiliyor. Böylelikle yine ucuz uçak bileti satın almak için bu özelliklere dikkat edebilirsiniz
 • Tercih edilen hava alanı
  • Yine uçak bileti almadan önce, tercih edeceğiniz hava limanı da oldukça önemlidir. Genel anlamda, şehir merkezlerine yakın olan havalimanları tercih edildiğinde, uçuş fiyatları kısmende olsa yüksek olabiliyor. Eğer ki şehir merkezinden uzak bir alan tercih edilirse, az da olsa fiyatları etkilemesi mümkün olacaktır.

Hizmet alacağınız hava yolu şirketleri
Ülkemizde hizmet veren hava yolu şirketlerini bir çatı altında toplayan biletucuz.com; sizlere yüzlerce farklı ismi sunmaktadır. Sizlerde bunlar arasından, AnadoluJET, AtlasGLOBAL, FLYPGS, OnuAir, SunExpress ya da BoraJET gibi firmalardan seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu firmalar, sizlere uçak bileti sunarken, tarih, saat, bilet özellikleri ve diğer değişkenlere göre farklı fiyatlar vermiş olacaktır. Uçuş listelerinden ise tüm bu özelliklere ulaşabileceğiniz gibi, detaylı olarak sefer bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com