• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

İndirimli Bilet ve Esnek Tarihli Bilet

İndirimli Bilet ve Esnek Tarihli Bilet
İndirimli Bilet ve Esnek Tarihli Bilet
Seyahate çıkmak önceleri tam anlamı ile bir lüks iken, şimdi ise hem bir ihtiyaç halini almış durumda, hem de gelişen teknoloji ile herkesin erişebileceği bir durumda. Ama her isteyen her an tatile çıkamamakta. Bunun ise birkaç sebebi bulunmakta.

İndirimli Bilet ve Esnek Tarihli Bilet
Seyahate çıkmak önceleri tam anlamı ile bir lüks iken, şimdi ise hem bir ihtiyaç halini almış durumda, hem de gelişen teknoloji ile herkesin erişebileceği bir durumda. Ama her isteyen her an tatile çıkamamakta. Bunun ise birkaç sebebi bulunmakta. Bu sebeplerin en başında ise zaman bulamamak gelmekte. Tatil ve bayramlarda bir yerlere gitmek isteyen insanların da önünde bir engel var. Tatilin az olması ve otobüs ile gidilmesi durumunda zamanın çoğunun yolda geçmesi. Her ne kadar uçak bileti fiyatları pahalı olsa da, artık ucuza bilet bulmak mümkün. Ama indirimli ucuz uçak bileti ve standart biletler arasında bazı farklar mevcuttur.
Esnek Tarihli Biletler
                Gideceği tarih belirsiz olan kişiler, uçak bileti alırken bu biletleri tercih ederler. Bu biletlerin fiyatı daha uygun uçak bileti olan promosyonlu biletlerinden çeşitli üstünlükleri mevcuttur. Bu biletlerin en birinci avantajı bagaj hakkı olmama durumunun bulunmamasıdır. El ve normal bagaj hakkı firma standartları çerçevesinde belirlenmiştir. Ama esnek tarihli biletlerin esas avantajı ise bu biletlerin tarih ve saatlerinin değiştirilmesinin mümkün olmasıdır. Bu biletler eğer uçuş saatine 12 saatten fazla bir süre var ise istenildiği taktirde geri iade edilebilir ve en önemlisi de başka bir tarihe ve ya saate ertelenebilir. 12 saatten az süre kalması durumunda ise %30’luk bir ceza ile bu işlem yine gerçekleştirilebilir
İndirimli Biletler
                Promosyonlu yani indirimli biletler, ucuz bilet aranırken herkes tarafından ilk olarak kontrol edilen biletlerdir. İndirimli biletler belirli sayılarda olurlar. Vergi alınırken koltuk fiyatının düşüklüğünden dolayı bir ucuzlama görülür. Ama bu ucuz biletlerde dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. İlk olarak bu biletlerin iptali ve ya tarih değişimi söz konusu değildir. İptal edilmesi istenmesi durumunda sadece ödenmiş olan vergiler geri verilir. Ayrıca bazı promosyon biletlerde bazı hava yolu firmaları bagaj hakkı tanımamaktadır. Elinizde ve ya bagajda olan çantalarınız için ek ücret ödemeniz gerekmektedir.
Önemli Olan Karar Verebilmek
Her işte olduğu gibi seyahat konusunda da önceden plan yapılıp karar verilmesi çok önemlidir. Özellikle uçak bileti fiyatlarının her gün hatta her saat değiştiğini göz önüne alırsak, ilk yapılması gereken şey bir tarihin belirlenmesi ve önceden bu tarihe bilet alınmasıdır. Çünkü kararsızlık durumunda bilet iptali istenirse paranın tamamı geri alınamayacağı gibi, yeni bir biletin bulunması da zor olabilir. Bu durumlarda esnek tarihli bilet ve indirimli bilet arasındaki fark kendini çok daha belirgin bir şekilde göstermektedir.

 

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com