• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Online Bilet Alanlar Dikkat

Online Bilet Alanlar Dikkat
Online Bilet Alanlar Dikkat
Son zamanlarda bilet satış işlemleri gene olarak online olarak gerçekleştirilmektedir. Pek çok kişi, online işlemler menülerini kullanarak, kredi kartı bilgileri ile biletlerini satın alıyorlar. Elbette ki bu durumda en uygun uçak bileti satın alabilmek için yine online işlemler tercih edilmesi gerekiyor. Peki, bu satın alma işlemlerinde ne gibi konulara dikkat etmek seyahatçiler için önemlidir biliyor musunuz?

Son zamanlarda bilet satış işlemleri gene olarak online olarak gerçekleştirilmektedir. Pek çok kişi, online işlemler menülerini kullanarak, kredi kartı bilgileri ile biletlerini satın alıyorlar. Elbette ki bu durumda en uygun uçak bileti satın alabilmek için yine online işlemler tercih edilmesi gerekiyor. Peki, bu satın alma işlemlerinde ne gibi konulara dikkat etmek seyahatçiler için önemlidir biliyor musunuz?
Bileti aldığınız zamana dikkat
Örnek olarak; birkaç ay sonrasında bir yolculuk planınız var. Bu durumda biletinizi en yakın zamanda almanız sizlere tavsiye edilenler arasında. Böylelikle normal fiyatından oldukça daha uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz. Fakat birkaç gün sonra bir uçuş yapmanız gerekiyorsa, bu durumda firmanın sunduğu kampanyalar dışında daha düşük uçak bileti almanız biraz zor olacaktır. Böylelikle tarih ve tercih edilen saatlerin bilet fiyatlarında düşüş yaptığı bilinmesi gerekenler arasında.
Kredi kartına taksit imkânı
Her zaman peşin fiyatına taksit yapmanız mümkün olmasa da, web adresimizde sizlere sunulan bazı seferler, kampanya dahilinde olmasından dolayı, ucuz bilet olarak kredi kartınıza 9 taksit imkânını sunmaktadır. Böylelikle hem daha uygun fiyatlara sahip olacak hem de ödeme planlarınıza uyumlu olması ile rahat bir ödeme sağlayabileceksiniz.
Biletinizi kontrol edin
Biletlerinizi oluşturduktan sonra, her hangi bir yanlış bilgi basılmasına karşın, biletlerinizi e- bilet görüntüle kısmından kontrol etmeniz tavsiye ediliyor. Online işlemler üzerinden, yolcu soyadı ve PNR no kullanılarak, biletinizi görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle sizlerin dışında yanlış bir bilginin yer alması dahilinde, havayolu firması ile iletişime geçerek, yanlış olan uçak bileti bilgilerinin düzeltilmesini talep edebilirsiniz.
Seyahat bilgilerine dikkat etmeniz gerekiyor
Bildiğiniz gibi her havayolunun, kişi başına belirlemiş olduğu bagaj taşıma kapasitesi farklı oluyor. Genel olarak adil taşıma kapasitesi 15 kg olduğunda ek bir ücret talep edilmiyor. Fakat 15 kg üzeri olan bagajlar için ise ek ücret talep ettikleri biliniyor. Eğer ki, tercih edilen seyahat firması 30 kg olarak bir kapasite belirlemiş ise yine 30 kg ücretsiz olarak taşınabilmektedir. Bundan dolayı online bilet satın alan kişilerin de bu bilgilere dikkat etmesi tavsiyeler arasındadır.
Check- in yaptırdınız mı?
Online işlemler üzerinden satın aldığınız ucuz uçak bileti, elbette ki uçuş sağlamanız için yeterli olmuyor. Bu durumda uçuş kartınızın oluşturulması gerekirken, havaalanlarında bulunan kontuar check-in noktalarından ya da online işlemler üzerinden check- in işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Böylelikle biletinizi kullanmanız mümkün olabilecektir.
Bilet saatinden 1-2 saat önce
Uçağa alınabilmeniz için, bagaj kontrolleri ve diğer gerekli olan kontrollerin yapılması için, yurtiçi uçuşlarda 1 saat öncesinden havaalanında hazır olmanız gerekmektedir. Eğer ki uluslararası bir uçuş yapılacak ise bu süreç 2 saat olarak tanımlanmaktadır. Sizlerde bu bilgilere dikkat ederek, yine diğer seyahat bilgilerine de göz attıktan sonra sorunsuz bir uçuş sağlayabilişiniz.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com