• ÇAĞRI MERKEZİ
 • ι
 • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Online Hizmetler ile Ucuz Uçak Bileti

Online Hizmetler ile Ucuz Uçak Bileti
Online Hizmetler ile Ucuz Uçak Bileti
Online işlemler, genel olarak tüm sektörlerde müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için yardımcı olmaktadır. Yine uçak bileti satın almak istediğinizde de karşınıza çıkan bu menü üzerinden pek çok farklı işlem gerçekleştirebiliyorsunuz.

Online işlemler, genel olarak tüm sektörlerde müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için yardımcı olmaktadır. Yine uçak bileti satın almak istediğinizde de karşınıza çıkan bu menü üzerinden pek çok farklı işlem gerçekleştirebiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi uçak bileti sorgula, satın al işlemlerinden sonra, check- in işlemlerinin de yapılması gerekmektedir. Yine bunun yanı sıra e- bilet sorgula gibi tüm hizmetlere bu menü üzerinden ulaşabiliyorsunuz. İlk olarak uçak bileti nasıl satın alınır sizlere bu konu hakkında bilgiler vererek yardımcı olalım.
Uçak bileti ara ve satın al
Bulunduğunuz yerden gideceğiniz yer olan havaalanı bilgilerini girdikten sonra, kişi sayısı ve gidiş- dönüş tarihleri de ele alınarak sorgulama yapılması gerekiyor. Bu sorgulama ise sizlere verilen online işlemler penceresinden gerçekleştirilebilecektir. Sorgulama sonrası farklı hava yolu firmaları ve fiyat bilgileri karşınıza çıkacaktır. Bunlar arasından, uygun uçak bileti seçimlerinizi gerçekleştirerek, kredi kartı bilgileriniz ile direkt olarak satın alabilirsiniz. Web adresimiz üzerinde yer alan kampanyalar ile birlikte 9 taksit ile kredi kartından taksit yapma imkânınız da bulunmaktadır. Peki, daha ucuz fiyatlara sahip olmak için neler gerekiyor?
Öncesinden alacağınız biletler oldukça uygun
Örnek olarak, yakın bir süre zarfında değil de haftalar ve aylar sonra bir uçak yolculuğu yapmak istiyorsunuz. İşte bu durumda ucuz bilet sizlerin karşısına kesin olarak olacaktır. Bu da kontenjanların fazla olması ve müşterilerin de daha uygun fiyatlar dahilinde biletlere sahip olmalarını desteklemektedir. Böylelikle ortalama olarak 200 + TL üzerinde bir bileti 19.99 TL’ den başlayan fiyatlar ile bulabilmenize imkân sağlamaktadır.
Check- in nedir neden önemlidir?
Elbette ki uçuş için sadece biletinizi almak yeterli olmuyor. Mesela, uçak bileti al işlemlerinden sonra kesin olarak belirlenen süre içerisinde check- in işlemlerinin yapılması ve uçuş kartlarının çıkartılması gerekiyor. Aksi taktirde maalesef uçağa binişiniz mümkün olmayacaktır. Bu durumu kısaca şu şekilde açıklayabiliriz.
Check- in işlemleri hava alanların da ilgili departmanlar dahilinde yapılabilmektedir. Yine bunun yanı sıra vakti olmayan müşteriler için de online işlemler menüsünden check- in özellikleri bulunarak, bu şekilde hizmet alabilmek mümkün oluyor. Check- in yolunu seçerek, online işlemler menülerini kullanarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
E- bilet sorgulama
Kampanyalardan yararlanarak ucuz uçak bileti işlemlerinizden sonra, elbette ki biletinizi sorgulamak ve bilgileri kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda yine web adresimiz üzerinde yer alan ‘’ online işlemler ‘’ menüsünden ‘’ e- bilet görüntüleme ‘’ butonunu kullanarak hizmet alabilirsiniz. Bu buton üzerinden; ilk olarak, web adresimiz bünyesinde bulunan;

  • THY
  • Pegasus
  • AnadoluJEt
  • OnurAir
  • BoraJet
  • SunExpress
  • AtlasGlobal şirketlerinden size ait olanı seçtikten sonra; yolcu soyadı ve PNR no ile online olarak sorgulama ve görüntüleme yapabilirsiniz.
HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com