• ÇAĞRI MERKEZİ
 • ι
 • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Online Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Online Uçak Bileti Nasıl Alınır?
Online Uçak Bileti Nasıl Alınır?
İnternet üzerinden sunulan online işlemler ile birlikte artık uçak bileti satın alabilmekte oldukça kolay. Elbette ki bu durumda ilk olarak dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bilet satış öncesi, satış süreci ve bileti satın aldıktan sonra yapmanız gereken bazı işlemler bunlar arasında yer alıyor. Yine seyahat bilgileri de dikkat edilmesi gereken hususlar arasında. Kısaca bu konularda bilgiler vererek, online uçak bileti satın almanız konusunda da yardımcı olacağız.

İnternet üzerinden sunulan online işlemler ile birlikte artık uçak bileti satın alabilmekte oldukça kolay. Elbette ki bu durumda ilk olarak dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bilet satış öncesi, satış süreci ve bileti satın aldıktan sonra yapmanız gereken bazı işlemler bunlar arasında yer alıyor. Yine seyahat bilgileri de dikkat edilmesi gereken hususlar arasında. Kısaca bu konularda bilgiler vererek, online uçak bileti satın almanız konusunda da yardımcı olacağız.
Ucuz bilet nasıl alınır?
Web adresimiz üzerinden, ‘’ online işlemler ‘’ menüsü kullanılarak, uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. Elbette ki fiyatların sürekli değişim gösterdiği bilinirken, birkaç gün sonrasında alınacak bilet fiyatları genel olarak yüksek olmaktadır. Eğer ki daha ucuz bilet satın almak istiyorsanız bu durumda birkaç hafta sonrasına ya da aylar sonrasına göz atmanız gerekiyor. Böylelikle örnek olarak 250 + TL olan bir uçak bileti 19.99 TL’ den başlayan fiyatlar ile sizlere eşlik edebiliyor. Evet, birkaç ay sonrasına satın alınacak fiyatlarda bu kadar ciddi düşüş görebilmeniz mümkün olacaktır. Web adresimiz üzerinde bazı havayolu şirketlerinden bahsetmek gerekirse; aşağıda ki listeye göz atılabilir.

 • THY
 • Pegasus
 • AnadoluJEt
 • OnurAir
 • BoraJet
 • SunExpress

Yukarıda yer alan havayolu şirketlerinden online olarak bilet alabilmek için, ucuz uçak bileti kapsamında, online işlemler menüsünü tercih edebilirsiniz. Yine kampanyalarımız dahilinde olan ve kredi kartına 9 taksit imkânı sunulan bazı seferler güncel olarak 13.05.2017 tarihinde şöyledir. Yine bu tarih sonrasında da kampanyalı ve indirimli olan seferlere göz atabilmeniz mümkün oluyor. Sefer bilgileri aşağıda ki gibi listelenmiştir.
Kampanyalı sefer bilgileri

 • İstanbul- Gaziantep
 • İzmir- adana
 • İstanbul- Azerbaycan Bakü
 • Ankara- İzmir
 • İstanbul- Diyarbakır
 • Ankara- Alanya / Gazipaşa
 • Uşak- İstanbul
 • İstanbul- Paris
 • İstanbul- New York

Verdiğimiz sefer bilgilerinin yanı sıra daha pek çok havaalanına ucuz bilet bulabilmenizde elbette ki mümkündür.
Bilet satış sonrası seyahat bilgileri
Biletleri satın aldıktan sonra elbette ki uçuş tarihinden önce bilmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Uçuş saatinden önce eğer ki yurtiçi bir uçuş ise 1 saat öncesinde havaalanında hazır halde olmanız gerekiyor. Eğer ki uluslararası bir uçuş ise 2 saat öncesinden hazır halde bulunmanız gerekmektedir.
Uçuş öncesinde bilmeniz gereken başka bir husus ise; uçak bileti al işlemlerinden sonra check- in işlemlerinin belirlenen süreçlerde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Havaalanlarında bulunan kontuar check- in noktaları ya da web adresi üzerinde bulunan online check- in hizmetlerinden bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Bilet iptali mümkün mü?
Genel olarak fiyatı uygun olan uçak bileti, maalesef iptal özelliği sunmuyor. Bundan kaynaklı olarak satın aldığınız biletin hangi sınıf bilet olduğuna ve iptal edilebilir, saati değiştirilebilir olmasına dikkat etmeniz tavsiye ediliyor. Yine bu bilgilerin yanı sıra diğer seyahat bilgileri arasında yer alan bagaj bilgileri de web adresimiz üzerinde sizlere sunulmuştur.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com