• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Online Uçak Bileti Nereden ve Nasıl Alınır?

Online Uçak Bileti Nereden ve Nasıl Alınır?
Online Uçak Bileti Nereden ve Nasıl Alınır?
Son yıllarda internet kullanımı oldukça yaygın bir hale gelmiş olurken, 7’ den 70’ e herkesin internet kullanımı sağladığı ortadadır. Bu kapsamda elbette ki genel olarak online işlemler kullanılarak pek çok hizmet daha kolay alınabilmektedir.

Online Uçak Bileti Nasıl Alınır?
Son yıllarda internet kullanımı oldukça yaygın bir hale gelmiş olurken, 7’ den 70’ e herkesin internet kullanımı sağladığı ortadadır. Bu kapsamda elbette ki genel olarak online işlemler kullanılarak pek çok hizmet daha kolay alınabilmektedir. Bu yazımızda; online uçak bileti almak isteyenlere bazı bilgiler sunacak olurken, bunların yanı sıra kampanyalı ve promosyonlu uçak biletlerine de yer vererek, daha ekonomik bir alışveriş imkânı sunacağız.
Online bilet nasıl alınır?
Online olarak bilet satın almak için, ana sayfa üzerinde bulunan ‘’ uçak bileti al ‘’ penceresi kullanılmaktadır. Aslında her hangi bir otobüs bileti almaktan farksız olup, sadece dikkat edilmesi gereken noktalar, doğru uçuşu tercih etmekten geçiyor.
Nereden- nereye kutucuklarına, gerekli olan havalimanları girilmesi gerekmektedir. Sonrasında se gidiş tarihi kısmını doğru bir şekilde doldurduktan sonra, eğer ki çift yön almak istiyorsanız, dönüş tarihi için de değer girmeniz gerekiyor. Bilmeniz gerekiyor ki, ucuz bilet için, gidiş- dönüş satın almak her zaman daha avantajlı olacaktır. Örnek olarak; gidiş bileti ortalama 50 TL ise, sonrasında alacağınız 50 TL’ ye dönüş bileti ile 100 TL gibi bir yolculuk ücreti ödemiş olacaksınız. Fakat kampanya ve fırsatlardan yararlanarak, gidiş- dönüş bileti satın almanız halinde, toplam tutar 70-80 TL gibi indirimli olarak karşınıza çıkabilmektedir.
Eğer ki uçuşunuzun, aktarmasız, yani direkt olmasını istiyorsanız, dönüş tarihi altında yer alan kutucuğun işaretli olması gerekmektedir. Bu bilgilerin yanı sıra, kaç kişilik bilet satın almak istediğinizi ve çocukların yaş gruplarını da tercih etmeniz gerekiyor. Sonrasında ise yeşil buton olan ‘’ ucuz uçak bileti bul ‘’ kullanılarak, karşınıza gelen listeden seçimler yapmanız mümkün oluyor.
İstanbul- Ankara uçak bileti
Örnek olarak; en uygun uçak bileti için, İstanbul- Ankara uçucu tercih edildiğinde; 10.06.2017 tarihi için; 59 TL ve 343 TL aralığında uçak biletleri bulunmaktadır. Bu biletlerin sorgulanma tarihi; 02.06.2017 tarihi olurken, yani uçul tarihinden ortalama olarak 1 hafta öncesinden göz atılmıştır. Eğer ki, uçuş tarihinizden 1 hafta değil de, 3-4 hafta aralığında sorgulama gerçekleştirirseniz, bilet fiyatlarının kat kat daha ucuz olduğunu görebileceksiniz.
Promosyonlu uçuşlar
İstanbul- Ankara, ya da Ankara- İstanbul gibi daha pek çok farklı promosyonlu uçuş bulunurken, uygun uçak bileti almak isteyenlerin bu listeye ana sayfa üzerinden göz atması tavsiye ediliyor. Diğer uçuş bilgileri, uçuş kodu, hava yolu şirketleri ve tüm bilgiler için web adresimizi takip etmeye devam edin.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com