• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Uçak Bileti Arama Motorları

Uçak Bileti Arama Motorları
Uçak Bileti Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Zaman bulamama, beraber gitmek istediği kişi ile tatilleri denkleştirememe, var ise çoluk çocuk ile ilgili problemler, sınavların geç bitmesi, yıllık iznin yeterli olmaması, tatil ve ya bayram için başka yere gitme zorunluluğu ve seyahat yaparken sağlanması gereken ekonomik durumu sağlayamama gibi birçok etken, kişinin rahat bir şekilde bir yerlere gitmesini engeller.

Uçak Bileti Arama Motorları
                Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Zaman bulamama, beraber gitmek istediği kişi ile tatilleri denkleştirememe, var ise çoluk çocuk ile ilgili problemler, sınavların geç bitmesi, yıllık iznin yeterli olmaması, tatil ve ya bayram için başka yere gitme zorunluluğu ve seyahat yaparken sağlanması gereken ekonomik durumu sağlayamama gibi birçok etken, kişinin rahat bir şekilde bir yerlere gitmesini engeller. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir problemdir. Fakat bunun önüne geçmek mümkündür. Uçuş arama motorları, tıpkı normal arama motorları gibi, o an internet üzerinde bulabileceğiniz en uygun uçuş rotalarını sizin için belirleyip bir liste halinde size sunuyor. Sonrasında ise sizin yapmanız gereken biletin alım işlemini gerçekleştirmek.
Uçuş Arama Motorları Nasıl Çalışır?
                Ucuz uçak bileti ararken ilk girdiğimiz yer uçuş arama motorlarıdır. Bu motorların teme çalışma mantığı ise şöyledir: Dünyada bulunan bütün hava yolu kuruluşlarının ilgili uçuş listelerine bakılır. Farklı alternatiflere de bakılarak çeşitli aktarmalı ve ya aktarmasız uçuşlar arasında hızlı bir fiyat karşılaştırılması yapılır. Bu karşılaştırma sonrasında ise en uygun fiyatlı olan uçuşlar kullanıcı için listelenir.
Uçuş Arama Motoru Arayüzü
                Genel olarak uçuş arama motorlarının arayüzleri standart diyebileceğimiz bir seviyede birbirlerine benzer. Siteye girince hemen bir uçuş arama ekranı, bu ekranda varış – kalkış yeri, gidilecek gün, gidiş geliş opsiyonları gibi uçak bileti alırken gerekli standart şeyler bulunur. Bunun yanında ise bazı uçuş arama motorları da çeşitli şehirlerde günlük ev ve ya otel gibi konaklama imkanları, hava alanından şehir merkezine kiralık araç ve ya taksi gibi varış noktasına ulaşıldığında lazım olabilecek bazı durumlar için arama imkanı da sunarlar. Tabi standart arayüzlerin dışında bazı yenilikçi arayüzler de mevcuttur. Örneğin bazı sitelere giriş yaptığınızda karşınıza bir uçuş arama ekranı standart bir şekilde gelmez. Bunun yerine önünüze bir dünya haritası açılır ve buradan gitmek isteyeceğiniz yeri seçmeniz istenir. Ardından ise tekrar standart ekran gelir ve burada gerekli olan bilgileri doldurmanız istenir.
En Ucuz Bileti X Motoru Bulur
                Uçuş arama motorları ile ilgili olarak bilinmesi gereken şeylerden biri ise, her uçuşu tek bir motorun ne ucuz şekilde bulmayacağıdır. Ucuz bilet ararken yapılabilecek en büyük hatalardan birisi budur. Tek bir uçuş arama motoruna bağlı kalmak. Örneğin A uçuş arama motoru Ankara – Berlin uçuşunu toplam 1800 TL’ye bulabilirken, B uçuş arama motoru bu uçuşu 1995 TL’ye bulmaktadır. Aynı şekilde başka bir uçuşu B uçuş arama motoru daha ucuza bulabilir. Yani uygun uçak bileti ararken bütün arama motorlarına bakmak, tek bir uçuş arama motoruna bağlı kalmamak gerekmektedir.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com