• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Uçak Biletleri Artık Düşündüğünüzden Daha Ucuz

Uçak Biletleri Artık Düşündüğünüzden Daha Ucuz
Uçak Biletleri Artık Düşündüğünüzden Daha Ucuz
Aslında geçmişten kazanılmış yanlış bir düşünce var. Uçak biletlerinin oldukça pahalı olduğu düşüncesi maalesef günümüzde de bazı kesimlerde halen devam etmektedir.

Uçak Biletleri Artık Düşündüğünüzden Daha Ucuz
Aslında geçmişten kazanılmış yanlış bir düşünce var. Uçak biletlerinin oldukça pahalı olduğu düşüncesi maalesef günümüzde de bazı kesimlerde halen devam etmektedir. Sanıldığının aksine artık günümüzde uçak biletleri ele alındığında, eğer ki doğru tarih ve saat tercih edilirse, otobüs fiyatları ile aynı hatta bazı dönemler otobüs fiyatlarının yarı fiyatı olarak bile karşınıza çıkmaktadır. Elbette ki bu konuda bazı dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Yine uygun uçak bileti satın alırken de, bilet özeliklerine ve ertelenebilir olup olmadığına dikkat etmek sizler için önemlidir. Bazı biletleri satın aldığınızda, maalesef erteleme gibi bir özelliği bulunmamasından dolayı, ya o uçuşu gerçekleştireceksiniz ya da maalesef biletiniz yanacaktır. Bunlara dikkat etmek mağdur olmamasınız açısından önemlidir.
Ucuz uçak bileti nasıl alınır?
Sürekli seyahat halinde olan kişiler için ucuz uçak bileti her zaman önemli bir yere sahiptir. Bundan kaynaklı olarak, daha uygun fiyatlar dahilinde bilet satın almak istiyorsanız, haftalar öncesinden ya da aylar öncesinden gideceğiniz tarihi kesinleştirmeniz gerekiyor. Böylelikle ortalama 200-300 TL ye sahip olabileceğiniz bir uçak biletine 20- 50 TL aralığında bile sahip olabiliyorsunuz. Tabi ki web adresimiz üzerinde yer alan; ucuz bilet ve kampanyaları sürekli takip etmeniz, biletleri denk getirmeniz açısından önemli olacaktır.
Online işlemler menüsü
Artık online işlemler menüsü ile tüm bilet işlemleri kolaylaşmaktadır. E- bilet görüntüleme, online check- in, bilet satın al gibi tüm işlemleri, üye olarak online işlemler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Peki, bilet satın alma basamakları nasıldır biliyor musunuz?
Uçak bileti ara- satın al
Nereden, nereye? İlk olarak bu kutucukların doğru olarak tercih edilmesi gerekiyor. Sonrasında ise eğer ki tek yön ise, gidiş tarihi, eğer ki çift yön ise hem gidiş hem de dönüş tarihi seçilmesi gerekiyor. Bu bilgi, biletlerin daha uygun satın alınmasında da yardımcı oluyor. Gidiş- dönüş olarak satın alınan bilgilerde indirimler uygulanırken, daha ucuz bilet karşınıza çıkabiliyor.
Sonrasında ise yetişkin ve çocuk sayıları girilerek, fiyatları göster butonu kullanılarak, listenin hazırlanması gerekmektedir. Karşınıza farklı uçuş firmalarının fiyat bilgileri ve özellikleri gelecektir. Bu bilgiler arasında sizler ile paylaşılanlar uçak bileti bilgileri ise şöyledir.

  • Hava yolu firması adı
  • Uçuş numarası
  • Ek bilgiler ( koltuk sınıfları )
  • Saat
  • Yer
  • Fiyat
  • Eğer ki koltuk sayısı az kalmış ise ( son 2 koltuk ) uyarısı da alan bilgiler arasında
HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com