• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Uçmanın En Ekonomik Yolu

Uçmanın En Ekonomik Yolu
Uçmanın En Ekonomik Yolu
Günümüzde tabiri caizse dünya küçük bir kasaba haline geldi. İstediğiniz yere kısa süre içerisinde gitmek mümkün. Gelişen havacılık ve yolcu taşımacılığı hizmetleriyle artık eskisi gibi günler hatta haftalar süren yolculuklar olmuyor.

Uçmanın En Ekonomik Yolu
Günümüzde tabiri caizse dünya küçük bir kasaba haline geldi. İstediğiniz yere kısa süre içerisinde gitmek mümkün. Gelişen havacılık ve yolcu taşımacılığı hizmetleriyle artık eskisi gibi günler hatta haftalar süren yolculuklar olmuyor. Ülkemizde de havacılık dünyada en üst sıralarda yer alıyor. Dünyanın hemen her yerine uçuş sağlayan hava yolu şirketlerimizin yanı sıra hemen her şehirde bulunan hava alanları ve farklı hava yolu şirketi alternatifleri ile uçak bileti aram sıkıntısı ortadan kalkıyor. Alternatiflerin çok olması da dolayısıyla rekabeti artırarak hava yolu yolcularının yüzünü güldürüyor. Farklı fiyatları birbiriyle karşılaştırarak en uygun bileti bulmak artık çok daha kolay oluyor. Sitemizden de kalkış yeri ve varış yerini yazarak binlerce sefer ve havayolu şirketi arasından en uygun fiyatlara biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı bilet bulmak için dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta daha var. Gelin birlikte inceleyelim.
Seyahat Tarihinizi Esnek Tutun
Öncelikle seyahat edeceğiniz tarihi esnek tutmaya özen gösterin. Böylelikle erken bilet alımlarında faydalanabileceğiniz imkânları kaçırmamış olursunuz. Özellikle yurt içi uçuşlarda biletinizi erken bir tarihte almanızın size büyük yararı olacaktır. Ayrıca biletinizi geç almak da size ucuz uçak bileti konusunda yarar sağlayacaktır. Buradaki mantık ise şu şekildedir; havayolu şirketleri her uçuş iççin bir kontenjan ve kota belirler. Uçuş saatine yakın bu kota dolmadığı takdirde uçağı doldurabilmek için bilet fiyatlarında indirimler yaparlar. Yani uçuş saatine kısa bir süre kala biletinizi alırsanız indirimleri de yakalayabilirsiniz.
Hava yolu şirketlerinin indirim ve kampanyalarını müşterilerine duyurmak için uyguladığı bir takım yöntemler vardır. Bunların başında tüketiciyle doğrudan iletişim kurabilme imkânı sağlayan telefon SMS ve mail yolları gelir. Bu sayede müşteriler uygun fiyatlar kampanyalar ve indirimlerle ilgili bilgiye daha kolay ulaşabilmektedir. Bu sebeple de hava yolu şirketlerinin bilgilendirme listelerinde sizin de numaranız ve mail adresinizin bulunması uçak bileti alırken size kolaylık sağlayacaktır.
Gidiş Dönüş Bilet Avantajları
İster hava yoluyla ister kara yoluyla yapılan her seyahatte gidiş dönü bilet almak elbette daha ekonomik olacaktır. Fakat bazı durumlarda bu tam tersine döner. Özellikle sıklıkla kullanılan yoğun seferlerde gidiş biletini bir firmadan dönüş biletini de farklı bir firmadan almak, aynı firmadan gidiş dönüş bilet almaktan daha karlı olabilir. Bu alternatifi de göz önünde bulundurarak uygun uçak bileti bulma şansınız vardır.
Uygun fiyatla hava yolu seyahati yapmanın püf noktalarından bir diğeri ise aktarmalı uçuşlardır. Fakat bu aktarmayı sizin yapmanız gerekiyor. Yani duraklamalı uçuşla da ucuz bilet bulma şansınız var. Örneğin bulunduğunuz şehir ile gideceğiniz şehir arasında doğrudan sefer var diyelim. Farklı biletlerle üçüncü bir şehirden aktarma yaparak gitmeniz sizin için daha ekonomik olacaksa bu durum da avantajlı olacaktır. Fakat bunun için gerekli vaktiniz olduğu takdirde geçerli olan bir durumdur.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com