• ÇAĞRI MERKEZİ
 • ι
 • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Ucuz Bilet İçin Online İşlemler

Ucuz Bilet İçin Online İşlemler
Ucuz Bilet İçin Online İşlemler
Günümüzde iş seyahatleri ve kişisel seyahatler için genel olarak elbette ki toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Zamandan ve nakitten tasarruf etmek için bunun yanı sıra hava yolu şirketleri de bir hayli fazla tercih ediliyor.

Günümüzde iş seyahatleri ve kişisel seyahatler için genel olarak elbette ki toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Zamandan ve nakitten tasarruf etmek için bunun yanı sıra hava yolu şirketleri de bir hayli fazla tercih ediliyor. Elbette ki bu durumda yolcular, uygun uçak bileti tercih etmek için araştırmalar yaparken, birçok farklı hava yolu firması ve fiyatlarını bir arada bulmak istiyor. Bu durumda sizlere hizmet veren thyonlinebilet sizlere yardımcı oluyor. Web adresi kapsamında yer alan havayolu şirketleri aşağıda ki gibi olurken, bilet satın al, e-bilet görüntüleme, online check- in işlemlerinden de bahsederek sizlere yardımcı olalım.
Hava yolu şirketleri seçimi
Aşağıda yer alan havayolu şirketlerinden seçimlerinizi yapmanız için bir liste sunacağız. Sonrasında ise web adresimiz üzerinden sizlere sunulan hizmet hakkında bilgiler vererek uçak bileti al hizmetleri için yardımcı olalım.

 • THY
 • Pegasus
 • AnadoluJEt
 • OnurAir
 • BoraJet
 • SunExpress

Yukarıda yer alan havayolu şirketleri, web adresimiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Elbette ki her ne kadar uçak bileti fiyatları birbirine yakın olsa da, özelliklerine göre farklılık göstermesi de mümkündür.
Bilet satın al
İlk olarak, uçak bileti al işlemlerinden bahsedelim. Bu konuda ‘’ online işlemler ‘’ menüsü üzerinden kredi kartı bilgileriniz ile bilet satın alabilmeniz mümkün olmaktadır. Örnek olarak; İstanbul’ dan Ankara’ ya bir seyahat gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz. Bunun için İstanbul’ da bulunan tüm hava alanları ve Ankara’ da bulunan Esenboğa Hava Alanı için listeye göz atmak istiyorsunuz. Bu durumda ‘’ online işlemler ‘’ üzerinden İstanbul tüm hava alanları ve Ankara ESB tercih edilerek, gidiş- dönüş tarihlerinin de uygulamaya girişmesi gerekmektedir. Sonrasında ise sizlere sunulan liste üzerinde gerekli bilgilere göz atarak, sizler için ucuz uçak bileti satın alınabilir.
Sunulan liste üzerinde yer alan bilgiler ise aşağıda ki gibi olacaktır. Bu bilgiler ele alınarak, ucuz uçak bileti satın almanız oldukça mümkün olacaktır. Fakat daha ucuz bilet alabilmek için uçuş tarihinizin bilet satın alma tarihinizden biraz daha aralıklı tercih edilmesi gerekiyor. Aynı hafta içerisinde tercih edilen bilet fiyatları yüksek olurken, haftalar ve aylar sonrasına satın alınan bilet fiyatları daha ucuz olabilecektir.

 • Havayolu şirketi
 • Uçuş numarası
 • Ek bilgiler ( koltuk sınıfı )
 • Uçuş ve iniş saati
 • Yer ( nereden- nereye )
 • Fiyat ( vergi dahil fiyatı )

E- bilet görüntüleme
Satın aldığınız biletleri kontrol etmek için ise ‘’ online işlemler ‘’ menüsü üzerinden ‘’ e-bilet görüntüle ‘’ butonu kullanılarak, yolcu soyadı ve PNR NO girilerek görüntüleyebilir, bilet çıktınızı da alabilirsiniz.
Online check- in işlemleri
Bildiğiniz gibi bilet satın alma işlemlerinden sonra, uçuş kartlarınızın oluşturulması gerekmektedir. Bu durumda hava alanlarında bulunan noktalarda check- in yapılabileceği gibi, yine online işlemler kullanılarak da check- in yapabilmek mümkündür.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com