• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Ucuz Biletler ile İlgili Yanlış Bilinenler

Ucuz Biletler ile İlgili Yanlış Bilinenler
Ucuz Biletler ile İlgili Yanlış Bilinenler
Dünyada artık istediğimiz her yere gidebilme özgürlüğümüz var. Bu özgürlük “kuşlar gibi uçmak” değimini tam manası ile karşılamakta. Fakat durum her ne kadar böyle olsa da, uzak mesafeler arası yol kat etmek çeşitli vasıtalar ile oldukça zor.

Ucuz Biletler ile İlgili Yanlış Bilinenler
                Dünyada artık istediğimiz her yere gidebilme özgürlüğümüz var. Bu özgürlük “kuşlar gibi uçmak” değimini tam manası ile karşılamakta. Fakat durum her ne kadar böyle olsa da, uzak mesafeler arası yol kat etmek çeşitli vasıtalar ile oldukça zor. Uçaklar her ne kadar hızlı ulaşım araçları olsalar da, bilet fiyatları çoğu zaman otobüsten çok daha pahalıdır. Evet uçak bileti fiyatları pahalı fakat ucuz uçak bileti bulmak da imkansız değil. Özellikle belirli tatillerin olmadığı haftalarda bilet almamak gibi akıllıca hareketler bilet fiyatlarını ucuzlatır.
Doğru Bilgi Güçtür, Yanlış Bilgi Düşman
                Her yerde yazılan “ucuz uçak bileti bulmanın püf noktaları” gibi bazı makale ve yazılar, çoğu zaman doğruyu yansıtsa da, çok önemli bir noktayı es geçmektedirler. İstisnalar. İstisnai durumlar, normalden çok daha ucuza bilet bulunmasını sağlayabilirler.
Son Anda Alınan Biletler En Pahalı Biletlerdir
                Bu aslında bir gerçektir ve doğru bir bilgidir. Uçuş saati yaklaştıkça bilet fiyatları artar ve birkaç saat kala en üst noktasına ulaşır fakat bir istisnai durum söz konusudur. Yurt dışı uçuşlarında uçağın boş kalmamasını isteyen firmalar, son kalan yere çok yüksek oranlarda indirim uygularlar. Bunun gibi indirimler ile uygun uçak bileti bulmak mümkün olabilir.
En Ucuz Günler Salı ve Çarşambadır
                Bu da genel olarak doğru bir bilgidir. Salı ve Çarşamba günleri biletler öğleden sonraları haftanın en ucuz seviyesine düşer. Ucuz bilet için haftanın diğer günlerinde olan kampanyalar da izlenmelidir.
Gidiş Dönüş En Uygunudur
                Gidiş dönüş biletler çoğu zaman daha uygun fiyatladırlar fakat bazı firmaların tek gidiş bilet fiyatları çok daha uygun bir seviyede olmaktadır.
Hava Yolu Şirketleri Fiyatları Birbirlerine Göre Düzenlerler
                Bu tamamı ile gerçeği yansıtmayan bir bilgidir. Örneğin A – B arası bir rota için X firması 100 liraya bilet satarken, Y firması aynı rota için 200 liraya bilet satabiliyor. Yani firmalar birbirlerine bakarak bir fiyat düzenlemesinde bulunmuyorlar.
En İyi Fiyatlar Belirli Saatlerde Olur
                Bu bilgi de diğer bilgiler gibi genel olarak doğru olsa da istisnai durumlar söz konusudur. Bazı firmaların 24 saat fiyat garantisi verdiği bazı koltuklar olur. Yani uçak bileti alınırken X liraya satılmış bir bilet müşteri uçuşunu iptal ettiği anda tekrardan X liradan satışa çıkartılır. Fiyatın uçuş saatinin yaklaşmasından ve ya uçağın doluluğundan etkilenme durumu yoktur.
İstisnaları Gözlemek Gerekir
                Genel bilgiler ışığında bilet aranması iyi bir şeydir fakat mutlaka istisnai durumlar da göz önünde bulundurulmalıdır.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com