• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Ucuz Bir Şekilde Uçmak Mümkün müdür?

Ucuz Bir Şekilde Uçmak Mümkün müdür?
Ucuz Bir Şekilde Uçmak Mümkün müdür?
Günümüzde gelinen teknolojik nokta da, artık istediğimiz her yere birkaç saat içinde ulaşmamız mümkün. Bu her ne kadar çok güzel bir şey olsa da önümüzde birkaç engel bulunmakta. Bir yerlere gidip dinlenmemize engel olan sebepler ise çeşit çeşittir. Bu çeşit çeşit engeller içinde belki de en etkili olanı zaman bulamamaktır.

Ucuz Bir Şekilde Uçmak Mümkün müdür?
Günümüzde gelinen teknolojik nokta da, artık istediğimiz her yere birkaç saat içinde ulaşmamız mümkün. Bu her ne kadar çok güzel bir şey olsa da önümüzde birkaç engel bulunmakta. Bir yerlere gidip dinlenmemize engel olan sebepler ise çeşit çeşittir. Bu çeşit çeşit engeller içinde belki de en etkili olanı zaman bulamamaktır. Çalışan ve ya okuyan insanlar genelde bir yerlere gitmek için bayramları ve resmi tatilleri beklemek zorundadırlar. Ama otobüs ile yola çıkıldığı taktirde tatilin büyük bir kısmı yolda geçecektir. Otobüsün uzun zaman almasından dolayı uçak bileti fiyatları incelenince görürüz ki uçaklar da çok pahalıdır.
Yapılabilecek Şeyler
                Uzun bir otobüs yolcuğundansa, uçak ile çabucak gidip gelmek istiyorsunuz. Fakat biletler çok pahalı. Ama çare yok değil. Ucuz uçak bileti bulmanın birkaç temel kuralı mevcuttur. Bu kurallar:

  • Değişik uçuş arama motorları
  • Kampanyaları takip etmek
  • Rota değişimi

Uçuş Arama Motor Farkları
                Ucuz bilet almak herkesin istediği şey. Bunu yapmak için de arama yaptığımız arama motorlarının yerine, sadece uçuşlar için geliştirilmiş arama motorları mevcut. Bu uçuş arama motorlarının çalışma prensibi ise, yapılan arama kriterlerine uygun olarak bütün hava yolu firmalarını kontrol etmek, gerektiği durumlarda aktarmalı uçuşlara da bakarak gerekli karşılaştırmaları yapmak ve size genel bir fiyat listesi çıkartmaktır. Ama bu motorlarda arama yapılırken dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Her arama motoru bir uçuş için aynı fiyatı vermez. Yani bir uçuşu S isimli arama motoru çok ucuza bulmuş olsa da, başka bir arama motoru hem o uçuşu hem de başka diğer uçuşları çok daha ucuza bulabilir. Ya da bu işe tam tersi bir hal de alabilir.
Kampanyalar
                Kampanyalar uygun uçak bileti bulmak için en etkili yoldur. Evet her gün kampanya olmasa da, bazen karşınıza tam da aradığınız kampanya çıkabilir. Bu kampanyaları ise hava yolu şirketlerinin ve ya uçuş arama motorlarının bültenlerine kayıt olarak takip edebilirsiniz.
Rotanızı Değiştirin
                Dünyanın en pahalı şehirlerine gitmek herkesin isteyeceği bir şeydir. Fakat ekonomik durumunuz yetersiz ise, buralara uçmak bile ayrıca bir dert olacaktır. Böyle pahalı şehirlere uçmak yerine, aynı ülkee merkezden biraz uzak bir şehre uçmak akıllıca bir hareket olacaktır. Ayrıca pahalı şehre giderken uçak bileti almak için vereceğiniz para, sizin toplam tatil paranızdan daha çok olacaktır. Yani alternatifleri değerlendirmek gerekli ve akıllıca bir harekettir.

 

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com