• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Ucuz, Kolay ve Hızlı Seyahat

Ucuz, Kolay ve Hızlı Seyahat
Ucuz, Kolay ve Hızlı Seyahat
Çok kısa bir zaman öncesine kadar karmaşık pahalı ve riskli gibi görünen bir seyahat alternatifi olan hava yolu günümüzde, özellikle de ülkemizde gelişen hava yolu turizmiyle birlikte, artık oldukça kolay ve güvenli bir yol olarak karşımıza çıkıyor.

Ucuz, Kolay ve Hızlı Seyahat
Çok kısa bir zaman öncesine kadar karmaşık pahalı ve riskli gibi görünen bir seyahat alternatifi olan hava yolu günümüzde, özellikle de ülkemizde gelişen hava yolu turizmiyle birlikte, artık oldukça kolay ve güvenli bir yol olarak karşımıza çıkıyor. Önceleri uçak pek çok kişiyi korkutur ve çok fazla teferruat gerektiren bir seyahat şekli olarak bilinirdir. Pek çok kişi hava yolu seyahatinin, kara ve deniz taşımacılığına göre orantısal olarak daha güvenli olduğunu bilmez. Fakat ülkemizde artan hava alanı ve hava yolu şirketleri ile gelişen rekabet, uçak bileti satışlarının her geçen gün artmasına yardımcı oluyor. Ülkemizde hemen her yere uçakla gidilebileceği gibi aynı zamanda dünyanın neredeyse her yerine de uçak ile seyahat etmek artık sanılandan çok daha kolay, ucuz ve güvenilir bir yoldur. Peki, uçak bileti alırken nelere dikkat etmeliyiz ve indirim ve kampanyalardan faydalanabilmek için neler yapmalıyız. Gelin bu soruları beraber cevaplandıralım.
Uçak Biletine Servet Ödemeyin
Bir yerden bir yere gitmenin en kolay yolu uçakla gitmek. Peki, hem hızlı hem de ucuz uçak bileti ile gitmek için ne yapmalı? Öncelikle yapmanız gereken biletinizi mümkün olduğunca erken ya da geç almaktır. Uçak biletleri tıpkı yazın otellerin erken rezervasyon indirimlerinde olduğu gibi bir sistemle satışa sunulur. Bu sebeple de uçuş günü yaklaştıkça fiyatlar artmaya başlar. Eğer imkânınız varsa en erken tarihte biletinizi almanız sizin için iyi olacaktır. Ayrıca her uçuşun daha önceden belirlenen bir kapasitesi ve kotası bulunur. Uçuş saati yaklaştığında bu kota doldurulamadıysa hava yolu şirketleri indirim yoluna giderler. Yani bilinenin aksine son anda alınan bilet de oldukça uygun fiyatlı olabilir.
Hava yolu seyahatlerinizde doğru bilinen yanlışlardan bir tanesi de gidiş dönüş uçak bilet almanın daha ekonomik olduğu düşüncesidir. Çoğu zaman bu doğru olabilir fakat bazı durumlarda ucuza gelsin derken daha fazla para ödeyebilirsiniz. Özellikle sık kullanılan güzergâhlarda gidiş dönüş bilet almak yerine gidiş ve dönüş biletlerini farklı şirketlerden almak daha ucuza gelebilir. Pek çok bilet karşılaştırma motorunda da bunu fark edebilirsiniz.
Gideceğiniz yere farklı şirketlerden ucuz bilet alıp aktarma yaparak da doğrudan uçuşlardan daha uygun bir fiyata seyahat edebilme ihtimalinizi de her zaman aklınızda bulundurmanız sizin çıkarınıza olacaktır.
Bilgilendirme Listelerinde Adınız Olsun
Hava yolu şirketleri artan rekabetten dolayı mevcut müşterilerini elinde tutmak ve potansiyel müşteriler kazanmak için birçok pazarlama ve tanıtım yöntemine başvurmaktadırlar. Bunlardan en yaygın olanı ise doğrudan müşteriye ulaşabilen mail telefon ve SMS yollarıdır. Eğer ki şirketlerin mail veya SMS listelerinde numaranız ve mail adresiniz varsa sizin uygun kampanya ve indirimleri takip etmenize gerek kalmadan onlar sizi bu konuda bilgilendireceklerdir. Ayrıca bu konuda pek çok işletmenin de sadakat kapsamında yaptığı indirimler de söz konusudur. Sadık müşteriler için yapılan indirimler de uygun uçak bileti almanın farklı yollarından bir tanesidir.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com