• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Ucuza Uçak Bileti

Ucuza Uçak Bileti
Ucuza Uçak Bileti
Gelişen teknoloji ve insanların içinde bulunan sürekli seyahat etme isteği ucuz bilet bulma gereksinimini doğuruyor. Birkaç ipucu ile uygun uçak bileti nasıl bulunur onlardan bahsedeceğiz.

Ucuza Uçak Bileti
     Gelişen teknoloji ve insanların içinde bulunan sürekli seyahat etme isteği ucuz bilet bulma gereksinimini doğuruyor. Birkaç ipucu ile uygun uçak bileti nasıl bulunur onlardan bahsedeceğiz.
Ucuz bilet bulmada püf noktalar

  • Biletlerinizi geliş- gidiş olarak değil tek yön olarak almaya çalışın: Bazı firmaların uyguladığı bir taktik olan bu taktik, gidiş- geliş bir alındığında fiyatı daha da arttırabiliyor. Bu yüzden gideceğiniz zaman önce gidiş- geliş olarak fiyata bakmanız ardından da tek yön biletlerinin fiyatına bakarak ona göre hareket etmeniz.
  • Aktarmalı uçun: Vaktiniz varsa aktarmalı uçmak çoğu zaman daha uygun fiyata denk gelir. Direkt uçuşta vereceğiniz paranın yarısını vererek aktarmalı uçuş yapabilirsiniz ve uçuşunuzu daha ucuza getirebilirsiniz.
  • Arama motoru kullanın: Ucuz bilet alma noktasında en önemli husus bu olsa gerek. Bir çok firmanın sitesine girip tek tek karşılaştırma ve aramadan ziyade, arama motoruna yazacağınız tüm kriterleri kendiniz belirleyeceğiniz bir uçuş sizin için daha iyi olacaktır. Günümüzde bu işi hakkıyla yapan birkaç tane arama motoru bulunmaktadır.
  • Düşük bütçeli firma: Havacılığın gelişmesiyle piyasaya çıkan bir çok düşük bütçeli hava yolu şirketi var. Bu firmalar kendilerini göstermek ve bu sektörde iyi yerlere gelmek için öncelikle kendilerini tanıtmak amaçlı uçak fiyatlarını ucuz yaparak insanların onları tercih etmelerini ve memnun kalırlarsa sürekli müşterileri olmaları için gerekli çabayı göstermekteler. Düşük bütçeli oluşuna bakmadan bu firmalara fırsat vermekte fayda var.
  • Seyahat tarihiniz esnek olsun: Seyahat tarihinizde ne kadar esnek olursanız ucuz uçak bileti bulmanız o kadar kolay olur. Arama motorlarına çıkabileceğiniz tarihleri yazıp orda ucuz bileri bulup tatilinizi o tarihe erteleyebilir ve daha ucuza uçmuş olur.
  • Uçuş saatleri önemli: Uçuş saatlerinin seyrek olduğu zamanları tercih edin. Genelde 8-10 arası ve 17-19 saatleri arası uçuşların yoğun olduğu saatler. Bu saatlerde almamaya özen gösterin. Ya sabahın ilk saatlerinde ya da gece geç saatlerde alacağınız uçak bileti en azından %30 oranında daha ucuz olur.
  • Havalimanı seçimi önemli: Merkeze daha yakın olan ve daha büyük olan hava limanları genelde fiyatları en pahalı olanlarıdır. Bilet alırken büyük olan havalimanına değil de daha küçük olan ve çok kullanılmayan hava limanlarını seçersiniz ucuz bilet alma ihtimaliniz daha da artar.
  • Kredi kartı durumu: Bir çok bankanın uçuş için çıkarttığı kartlar mevcut. Bu kartlarda alışveriş yapıyorsunuz ve kartınızda puan- mil birikiyor. Bu kartları devamlı kullanarak bir süre sonra uçak biletlerine para vermeden uçabilirsiniz.

Arama motorları
Ucuz bilet almak konusunda önemi en çok olan şüphesiz arama motorları. Arama motorlarına yazacağınız uçak bileti al cümlesi sizin işinize yarayabilecek bütün ucuz biletleri çıkartacaktır. Buna ek olarak bir arama motoruyla kalmayıp bir çok arama motoru kullanarak işinizi garantiye alın.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com