• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Ucuz Uçak Bileti Almak İçin Gerekli Bilgiler

Ucuz Uçak Bileti Almak İçin Gerekli Bilgiler
Ucuz Uçak Bileti Almak İçin Gerekli Bilgiler
Elbette ki hem vakitten tasarruf etmenize yarayan hem de bunun yanı sıra nakit konusunda da sizlere yardımcı olan online uçak biletleri, pek çok havayolu şirketi dahilinde müşterilere sunulmaktadır. Bunun için elbette ki uçak bileti alınan tarih oldukça önemlidir.

Elbette ki hem vakitten tasarruf etmenize yarayan hem de bunun yanı sıra nakit konusunda da sizlere yardımcı olan online uçak biletleri, pek çok havayolu şirketi dahilinde müşterilere sunulmaktadır. Bunun için elbette ki uçak bileti alınan tarih oldukça önemlidir. Genel olarak resmi tatil günleri, özel günler, dini bayramlar ya da bu gibi günlerde, bir sonraki gün ya da aynı hafta içerisinde alınan biletlerde yüksek fiyatlar karşınıza çıkabilecektir. Bundan kaynaklı olarak, eğer ki o günlerde bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız, daha öncesinden satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Çünkü aylar ve haftalar öncesinden alınan bilet fiyatları, kısa süre içerisinde alınan bilet fiyatlarından oldukça daha düşük olabilmektedir. Tabi ki kampanya ve indirim, taksit fırsatları da kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.
Kampanya ve fırsatlar
Genel olarak seyahat gerçekleştiren kişiler, kredi kartı ile ödeme yapmalarından kaynaklı olarak, taksitli bir işlem yapmak istiyorlar. Bu durumda sizlere sunulan kampanyalar dahilinde olan seferler için, 9 taksit imkânı ve kredi kartı ile ödeme imkânı sunulmaktadır. Web adresimiz üzerinde yer alan diğer içerik yazılarımız da sefer bilgilerine göz atabilirsiniz. Böylelikle kampanyalı uygun uçak bileti alabilmek oldukça kolay olacaktır.
Nasıl satın alırım?
Sizlerde online olarak işlem menülerimizi tercih ederek, kampanyalı ve ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz. Nereden- nereye bilgileri dışında, eğer ki tek yön ise gidiş tarihi, eğer ki çift yön ise gidiş- dönüş tarihi girilerek, fiyatlar listelenmelidir. Fiyat listelemeden önce, kişi, çocuk bebek sayısı doğru olarak girilmesi gerekiyor. Böylelikle web sitemiz dahilinde sizlere aşağıda yer alan havayolları fiyatlarını sunarken, sizlerde kendinize uygun bir sınıfı tercih ederek, satın alma işlemlerini online işlemler dahilinde, kredi kartlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Web adresimizde hizmet alınabilecek olan havayolu şirketleri aşağıda ki gibidir.

  • THY
  • Pegasus
  • AnadoluJEt
  • OnurAir
  • BoraJet
  • SunExpress

Yukarı da yer alan firmalar dahilinde uçak bileti almak istiyorsanız, ‘’ online işlemler ‘’ menüsü tercih edilebilir.
Bilet satış sonrası check- in işlemleri
Elbette ki satın aldığınız bilet sonrası, uçuş öncesi yapmanız gereken bazı işlemler bulunuyor. Uçuş kartınızın oluşturulması için check- in yaptırmanız gerekmektedir. Check- in işlemleri, havaalanlarında bulunan kontuar check-in noktaları tercih edilebildiği gibi, yine ucuz bilet online işlemlerden de check- in işlemlerini yapabilmeniz mümkündür.
Havaalanına giriş süresi
Uçuş saatiniz, e-bilet görüntüleme işlemlerinden sonra detaylı olarak gösterilecektir. Bu durumda; 14:00 uçuş saati olan bir seyahat için, en geç 13:00 saatin de havaalanında hazır olmanız gerekiyor. Eğer ki uluslararası bir uçuş ise 2 saat öncesinden yani 12:00 saatinde hazır olmanız gerekmektedir. Böylelikle uçuş önerisi gerekli işlemler ve bagaj kontrol işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebilecektir. Konu hakkında bagaj kapasitesi ve diğer seyahat bilgileri, web adresimiz üzerinde detaylı olarak sizlere anlatılmıştır.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com