• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır
Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır
Gelişen teknolojiyle birlikte ülkemiz de dâhil olmak üzere sivil havacılık akıl almaz bir hızla ilerlemeye devam ediyor. Bu konuda gerek yurt içi gerekse yurt dışı uçuşlarda kaliteli hizmet, uygun fiyatlar binlerce farklı nokta ve dünyanın pek çok ülkesine düzenlenen seferlerle ülkemiz hava yolu şirketleri dünyanın en iyi havacılık şirketleri arasında üst sıralarda yerini alıyor.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?
Gelişen teknolojiyle birlikte ülkemiz de dâhil olmak üzere sivil havacılık akıl almaz bir hızla ilerlemeye devam ediyor. Bu konuda gerek yurt içi gerekse yurt dışı uçuşlarda kaliteli hizmet, uygun fiyatlar binlerce farklı nokta ve dünyanın pek çok ülkesine düzenlenen seferlerle ülkemiz hava yolu şirketleri dünyanın en iyi havacılık şirketleri arasında üst sıralarda yerini alıyor. Her ne kadar kullanımı her geçen gün yaygınlaşsa da gidilecek mesafeye göre bilet fiyatları farklılık göstererek her bütçeye uymayabiliyor. Bu konuda uygun fiyata uçak bileti satın almak için dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var.
Daha ucuza uçabilmek için dikkat edilmesi gereken hususların başında erken alımlar geliyor. Uçak biletinizi ne kadar erken alırsanız o kadar ucuza alma şansınız var. Piyasadaki rekabet ve alternatif hava yolu şirketleri bu konuda birbiri ile yarışırken bu durum da tüketicinin karına oluyor. Bu sebeple ucuz uçak bileti almak için de uçuştan 6 hafta önce biletinizi almanız maddi anlamda size büyük kâr sağlayacaktır.
Ayrıca sıklıkla kullandığınız hava yolu şirketlerinin bültenlerini, bilgilendirme mesaj ve maillerini takip etmeniz de sizin yararınıza olacaktır. Bu sayede erken alım fırsatlarını ve son dakika uçuş indirimlerini kaçırmazsınız. Uçuş yapılacak seferin kontenjanı dolmadığında şirketler son dakika indirimine giderler. Yani sadece erken almak değil geç uçak bileti almak da sizin için ekonomik olabilir. 
Doğru Kredi Kartı
Bankaların, hava yolu seyahatlerini sık kullananlar için yaptığı kredi kartları size uzun uçuşlarda büyük imkânlar sağlayabilir. Artık pek çok bankanın verdiği bir hizmet olan mil puanlarla siz de yolculuklarınızı indirimli ve uygun fiyatlarla yapabilir ve ucuz bilet aramak zorunda kalmazsınız.
Biletinizi Salı Günü Alın
İstatistiksel olarak hava yolu şirketlerinin Salı günleri özellikle öğleden sonra fiyatları düşürdüğü gözlemlenmiştir. Hafta sonu son dakika indirimlerini bültenlerinde Salı günleri bildiren hava yolu şirketleri öğleden sonra fiyatları düşürerek koltuklarını doldurmayı hedefler. Bu da sizin daha ekonomik ve cebinizi yormayacak şekilde seyahat etmenize yardımcı olacak bir ayrıntıdır.
Her daim geçerli olmasa bile gidiş dönü bilet almak bazen sizi zararlı çıkarabilir. Özellikle yoğun olan hatlarda yolculuk edecekseniz gidiş dönüş bilet almak size daha çok maddi külfete sebep olabilir. Bu gibi durumlarda farklı hava yolu şirketlerinden tek yönlü biletler almak daha mantıklı olacaktır.
Bazı hava yolu şirketleri biletinizi 24 saat içerisinde para kesintisi yapmadan iade edebiliyor. Bu gibi durumlarda anlık fiyat düşüşlerini izleyerek biletinizi paranız kesilmeden geri iade edip daha ucuza bilet alma gibi bir şansınız da bulunmaktadır. Fakat bu kural her hava yolu şirketi için geçerli değildir. Bu sebeple bilet satın almadan önce göz önünde bulundurulması gereken bir durumdur.
Bu ve bunun gibi küçük detaylarla siz de daha uygun uçak bileti satın alabilir ve bütçenizi yormadan keyifli seyahatler yapabilirsiniz.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com