• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Ucuz Uçak Biletinin Püf Noktaları

Ucuz Uçak Biletinin Püf Noktaları
Ucuz Uçak Biletinin Püf Noktaları
Dünya’da yaşanan hemen her alandaki gelişmelerden ülkemiz de payını alıyor. Özellikle turizm ve havacılık konusunda Türkiye pek çok gelişmiş ülkeyi gerisinde bırakmayı başarıyor. Son yıllarda hava yolu şirketlerinin artması ile birlikte alternatifler çoğaldı ve bu sayede de rekabet arttı.

Ucuz Uçak Biletinin Püf Noktaları
Dünya’da yaşanan hemen her alandaki gelişmelerden ülkemiz de payını alıyor. Özellikle turizm ve havacılık konusunda Türkiye pek çok gelişmiş ülkeyi gerisinde bırakmayı başarıyor. Son yıllarda hava yolu şirketlerinin artması ile birlikte alternatifler çoğaldı ve bu sayede de rekabet arttı. Bu da seyahat etmeyi seven veya seyahat etmek durumunda olan milyonlarca kişiyi hem daha hızlı hem güvenli hem de uygun fiyatlarla hava yolu kullanmaya teşvik ediyor.  Artan Pazar payıyla birlikte de hava yolu şirketleri yolcuları memnun etmek için uçak bileti fiyatlarını aşağı çekiyor. Peki, daha uygun fiyatlara uçak bileti bulabilmek için nelere dikkat etmeli ve ne yapmalıyız? Gelin bu sorunun cevabını birkaç maddede birlikte verelim.
Biletinizi Erkenden Alın
Uçak bileti fiyatları tıpkı otellerin erken rezervasyon indirimleri gibi işler. Uçak biletinizi özellikle yurtiçi uçuşlarda 20-25 gün önceden almanız indirimi yakalama ve ucuz bilet alma ihtimalini yükseltir. Ayrıca bilet fiyatlarında hafta içi ve hafta sonu farklılıklar vardır. Seyahat için daha çok hafta sonları tercih edildiği için hafta sonları bilet fiyatlar standart, hafta içi ise genellikle indirimler söz konusu olabilmektedir.
Biletinizi Geç Alın
Özellikle yurt içi uçuşlarda zaman yönünden baktığımızda ucuz uçak biletine ulaşabileceğimiz bir başka tarih ise uçuştan kısa bir süre öncesidir. Her uçuşun belirli bir kontenjanı ve belirli bir hedef satışı vardır. Eğer ki istenilen miktarda bilet satışı olmazsa hava yolu şirketleri o uçuş için büyük ihtimalle indirim yapma kararı alacaktır. Bu da sizin için indirimi yakalamayı sağlayacak bir başka fırsat oluşturur.
İndirimli uçmanın farklı yollarından bir tanesi de alternatif hava yolu şirketlerini ve ya farklı hava yollarının indirimlerini takip etmektir. Ülkemizde hemen her büyük şehirde alternatif hava yolu şirketi ve ya hava alanı bulunmaktadır. Bu da alternatiflerin artmasını ve dolayısıyla daha uygun uçuş imkânlarını görebilmenizi ve ucuz bilet almanızı sağlayabilir.
İndirimlerden Haberdar Olun
Sivil havacılıkta oldukça iyi bir yerde olan ülkemizde bu alanda rekabet yüksek olduğu için hava yolu şirketleri daha fazla insana ulaşmak için pazarlama ve satış departmanlarına büyük önem veriyor. Bu sebeple de pek çok yolla mevcut ve potansiyel müşterileri ile iletişim halinde olmaya çalışıyorlar. Mail telefon SMS gibi pek çok farklı yolla kampanya ve tarifeleri hakkında bilgilendirme sağlıyorlar. Eğer ki hava yolu şirketlerinin bilgilendirme listelerinde sizin de mail adresiniz veya telefonunuz olursa bu sizin güncel kampanya ve indirimlerden faydalanmanızı ve uygun uçak bileti almanızı sağlayacaktır.
Çoğu zaman gidiş dönüş bilet almak uygun fiyata gelse de bazı güzergahlarda, özellikle sık kullanılan ve işlek destinasyonlarda, farklı şirketlerden ayrı ayrı gidiş ve dönüş bileti almak daha ucuza gelebilir. Bu sebeple seferlerin yoğun olduğu ve sık kullanılan uçuşlarda bu ihtimali de göz önünde bulundurmayı unutmayın.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com