• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Uygun Bilet Bulmanın Püf Noktaları

Uygun Bilet Bulmanın Püf Noktaları
Uygun Bilet Bulmanın Püf Noktaları
Artık sık sık kullanılmaya başlayan hava yolu taşımacılığı bilet fiyatlarının ucuzlamasıyla daha da popüler hale geldi. Peki ucuz bilet bulmanın yolları neler olabilir? Ucuz uçak bileti bulmak kolay mı? Ucuz bilete nasıl ulaşılır? Bu yazıda bir çok soruya yanıt arayacağız.

Uygun Bilet Bulmanın Püf Noktaları
Artık sık sık kullanılmaya başlayan hava yolu taşımacılığı bilet fiyatlarının ucuzlamasıyla daha da popüler hale geldi. Peki ucuz bilet bulmanın yolları neler olabilir? Ucuz uçak bileti bulmak kolay mı? Ucuz bilete nasıl ulaşılır? Bu yazıda bir çok soruya yanıt arayacağız.
İnsanlar artık gezmek ve işleri için seyahat etmek amacıyla hava yolunu kullanıyorlar. Bunun birinci sebebinden biri otobüsle ya da trenle gideceği yolun daha yorucu olması. İnsanlar tatile gidiyorlarsa zaten amaçları dinlenmek olduğu için bir de yol yorgunluğunu çekmek ve tatillerinden kısıp bu vakti yolda geçirmek istemiyorlar. İş için seyahat edeceklerse de zaten vakitleri kısıtlı olacağından işlerin yetişmesi ve aksamaması için kara yollarını pek tercih etmiyorlar. Hem maliyeti düşük olsun hemde zaman kaybı az olsun diye uygun uçak bileti arama yollarına giriyorlar.
Ucuz bilet bulmanın püf noktaları

  • Uçak biletinizi 6 hafta öncede alın: Bir çok istatistik biletlerin uçuştan 6 hafta önce en düşük fiyatta olacağını ve alınmasının en doğru zaman olduğunu gösteriyor. 6 hafta önceden bilet fiyatlarını sürekli kontrol edin. En düşük olduğunu düşündüğünüz tarihte uçak biletinizi alın ve ucuz yoldan biletinizi uygun fiyata almış olun.
  • E-bültenlere üye olun: Bir çok hava yolu şirketini e-bültenlerine üye olarak yapılan kampanyalara, promosyonlara herkesten önce siz ulaşın. Yine istatistiklere göre Salı günleri ucuz bilet bulmanın daha kolay olduğunu gösteriyor. Uçakların dolulukları sürekli kontrol edilir ve eğer boş koltuk varsa o koltukları doldurmak için çok kısa süreliğine uçak fiyatlarını düşürürler. Bu indirimleri yakalamaya özen gösterin.
  • Mekan konusunda esnek olun: Eğer amacınız sadece tatil yapmaksa ve belirli bir yere gitmek gibi bir durumunuz yoksa arama motorlarından varış yerini her yer ücreti de minimum seçerseniz en ucuz biletle herhangi bir yere gidebilirsiniz.
  • Kart seçimine dikkat edin: Çok uçak seyahati yapan biriyseniz uçtuğunuz millerin toplandığı ve size sonradan bunun uçak bileti olarak döneceğini bildiğiniz kartları kullanın. Bu kartları günlük alışverişlerinizde de kullanarak mil sayınızı arttırabilir bir sonraki uçuşta daha ucuza uçmanızı sağlayabilir.

Arama motorlarına bakın
Tek tek firmaların uçuş fiyatına bakarak karşılaştırma yapmak oldukça zor bir iş. Bu karşılaştırmayı sizin için yapan bir çok arama motoru mevcut. Tek bir arama motoruna bakarak alacağınız bilete karar vermeyin. Bir çok arama motoruna bakın ve ortak çıkan sonuca göre hareket edin. Bazı durumlarda arama motorunda çıkan fiyat uçağın kendi sitesinde satılan fiyattan daha fazla çıktığı olabiliyor siz yine de her ihtimale karşı alacağınız uçak bileti almadan önce biletin fiyatını bir de kendi sitesindeki fiyatıyla karşılaştırın. Ya da tam tersi kendi sitesinde çok pahalı gözükürken arama motorlarına çok daha uygun fiyatlara uçak biletleri bulunabiliyor.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com