• ÇAĞRI MERKEZİ
 • ι
 • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Yolculuk Masrafını Aza İndirin

Yolculuk Masrafını Aza İndirin
Yolculuk Masrafını Aza İndirin
Hava yolu şirketlerinin uyguladıkları bir çok taktik vardır. Bunlardan birisi sadece belirli sayıdaki koltukları belirledikleri fiyattan daha uyguna satmalarıdır. Belirledikleri sayıdaki koltuklar biterse fiyatlar yükselir. Hava yolu uçuşlarında ucuz uçak bileti almanın en kolay yollarından biri erken rezervasyon yoluyla bilet almaktır. Bir çok şirket buna ek olarak promosyon ve kampanya yaparlar. Bu sayede bir çok bilet daha ucuza denk gelir.

Yolculuk Masrafını Aza İndirin

 • Erken rezervasyon

Hava yolu şirketlerinin uyguladıkları bir çok taktik vardır. Bunlardan birisi sadece belirli sayıdaki koltukları belirledikleri fiyattan daha uyguna satmalarıdır. Belirledikleri sayıdaki koltuklar biterse fiyatlar yükselir. Hava yolu uçuşlarında ucuz uçak bileti almanın en kolay yollarından biri erken rezervasyon yoluyla bilet almaktır. Bir çok şirket buna ek olarak promosyon ve kampanya yaparlar. Bu sayede bir çok bilet daha ucuza denk gelir.

 • Bilet almak için hafta içini bekleyin

Uçak biletleri hafta içinde daha ucuz olur. Buna ek olarak günün erken ve geç saatlerinde diğer saatlere nazaran biletler daha ucuz olmaktadır. Esnek bir programınız varsa bu tarihlerde ve saatlerde biletleri almaya özen gösterdiğiniz takdirde ucuz bilet bulmanız daha kolay olacaktır.

 • Aktarmalı uçuşlar

Direkt uçuşlara nazaran aktarmalı uçuşlar daha ucuza mal olur. Yine de her ihtimale karşı hem direkt uçuşları hem de aktarmalı uçuşların fiyatlarını karşılaştırarak hangisinin daha uygun fiyata denk geldiğine bakarak biletinizi alabilirsiniz.

 • Tarihlerde esnek olun

Uçuş tarihlerinizde esnek olduğunuz takdirde ucuza bilet bulma sizin için çok daha kolay olacaktır. Gidiş tarihinizi ve yerinizi belirleyin. Arama yapın ve önünüzdeki tarihlere bakarak en ucuz fiyatın bulunduğu tarihi işaretleyin. Seyahatinizi o tarihlerde yapın.

 • Arama motoru

Firmaların sitelerine girip tek tek fiyat bakmak zor bir iş olacağından bu noktada ucuz uçak bileti araması yapabileceğiniz arama motorlarını kullanmak sizin açınızdan daha kolay olacaktır. İstediğiniz bütün kriterleri girerek kendinize en uygun uçuş tarihinizi vs belirleyebilirsiniz. Yine de her ihtimale karşı bir arama motoruyla kalmayıp birkaç arama motoruyla uçak bileti al şeklinde yapacağınız aramalar size daha doğru sonuçlar verecektir.

 • Düşük bütçeli firmalar

Adını duymadığınız ama bilet fiyatlarının çok ucuz olduğunu gördüğünüz firmaları es geçmeyin. O firmalar hakkında bilgi edinin. Sırf ucuz diye ön yargılı yaklaşmayın. En azından bir kez o firmayla uçun ve memnun kalıp kalmayacağınıza bakın. Bir şey kaybetmezsiniz.

 • E- bültenler

Firmaların e- bültenlerine üye olun. Son dakikada yapılan indirimlerden, promosyonlardan, kampanyalardan haberdar olun. Bu sayede bir çok insandan önde olun ve bu tarz yerleri sürekli takip edin.

 • Varış noktanızı geniş tutun

Gitmeyi planladığınız belli bir yer yoksa, her yere giderim diyorsanız arama motorlarında varış noktanıza her yer seçeneğini işaretleyin. Aratın ve nereye en uygun uçak bileti olduğunu belirleyin. Mekan olarak sizin için de uygun ise o yer için tatil hazırlıklarına başlayın.

 • Biletinizi geç alın

Şirketlerin diğer bir uyguladığı stratejik hareket de budur. Uçuşa yakın sürede kontenjanı doldurmak için kalan koltukların fiyatını oldukça düşürürler ve kontenjanın dolması için uğraşırlar. Eğer son dakika seyahatlere alışıksanız bu fırsatlar sizin için çok değerli olabilir. Böyle uçuşlar için evinizin bir yerlerinde hazır bir valiz bulundurmayı ihmal etmeyin.

HABERLER & DUYURULAR Tümünü Gör »
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Yolculuklarınız Ucuz ve Kısa!
Bazen işlerimizden dolayı bazense gezmek amaçlı şehirler arası veya yurtdışı seyahatleri yapmak zorunda kalmaktayız. İnsanoğlu yüzyıllardır bir çok şekilde ulaşımını gerçekleştirmiştir. At, araba, tren, gemi gibi birçok ulaşım aracından sonra günümüz... devamı »
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Ulaşımınızı Uçaklar ile Kolayca Gerçekleştirin
Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte ulaşım araçları da geliştirilmektedir. Bir yerden bir yere ulaşmak için geçmişten günümüze baktığımızda ulaşımda çok büyük yollar kat edilmiştir. Özellikle günümüzün en kolay ve hızlı ulaşım aracı ola... devamı »
Uçuşun Alternatif Yolları
Uçuşun Alternatif Yolları
Alternatif yolları, alternatif firmaları kullanarak uçak bileti fiyatlarını düşürmek mümkündür. Günümüzde bir yerden bir yere gitmenin en hızlı şekli hava yollarını kullanmaktır. Bunun başlıca sebebi ise araç sayısının az olması ve gökyüzünün her han... devamı »
Uçuş Arama Motorları
Uçuş Arama Motorları
Seyahat etmek için insanların önünde birçok engel bulunur. Bunların içinde özellikle ekonomik sıkıntılar çok büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle uçak ile yapılacak bir seyahat planı var ise, uçak bileti fiyatlarının pahalılığı oldukça büyük bir pro... devamı »
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Uçak Biletlerinde Kampanya Fırsatı
Eğer ki sürekli yolculuk halindeyseniz ve artık bu seyahatler pahalı olmaya başladıysa, sizlerde bazı kampanya ve fırsatlara göz atarak, en uygun fiyatlardan biletleri satın alabilirsiniz. Vaktinizi iyi değerlendirmek için ve günün büyük bir kısmını ... devamı »
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Ucuz Uçak Bileti İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
İş seyahatleri, yaz aylarında kişisel seyahatler ve benzeri yolculuklar için, elbette ki daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet almak önemlidir. Bu kapsamda her daim uçak biletleri müşterilerine yardımcı olurken, elbette ki bilet alınacak tarih, yolc... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com