• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

Borajet Uçak Bileti

BORAJET HAKKINDA

Borajet İstanbul da 2010 yılında kurulmuş ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek dolmuş uçak hizmeti veren hava yoludur. Havalimanlarına besleme uçuşları gerçekleştiren Bora Jet, kısa mesafede iniş gerçekleştirebilen ve havalanabilen filosu ile kaliteli hizmet vermektedir. Küçük gövdeli uçakları ile hizmet veren hava yolları, Anadolu Jet ile ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuşlar ile kalitesini ve ayrıcalığını göstermektedir.

Yıl içerisinde uçuş gerçekleştirdiği birçok noktaya düzenlediği kampanyalarla da hava yolu ile ulaşımda öncü firmalar arasında olmaya adaydır. Borajet ucuz uçak biletleri fiyatlarına, Borajet kampanyalarına ve Borajet ile iligili tüm haber ve duyurularına BiletUcuz sitemiz üzerinden ulaşabilir, Borajet Hava Yollarının uçak biletlerini tek sayfada sorgulayıp en ucuz Borajet uçak biletini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

BiletUcuz.com ucuz uçak bileti satış portalımızın IOS ve Android uygulaması sayesinde her marka akıllı telefonunuza BiletUcuz mobil uygulamasını yükleyerek çok daha ucuza uçak biletini 2 tıkla satın alabilir, güvenli bir firmadan uçak bileti alma rahatlğıyla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Borajet uçak bileti kampanyalarını web sitemiz üzerinden takip edebilir, en yeni çıkmış promosyonlardan faydalanarak kampanyalı uçak biletini alabilirsiniz.

Yolcu Sadakat Programı Fly Borajet

Yolcu sadakat programı kapsamında Fly Borajet, sürekli olarak Borajet ’i tercih eden konukları için düzenlediği mil programıdır. Uçak yolculuğunda belirlenen mesafeye göre mil puan kazandıran program, kazanılan puanlarla indirimli veya ücretsiz bilet alma imkanı sunmaktadır. Fly Borajet kapsamında kullanıcılara Platin, Gold ve Classic isimli üç farklı kart seçeneği sunulmaktadır. Fly Bora Jet üyesi olabilmek için Borajet resmi web sitesinden online form doldurabilirsiniz.

Yolcu Kuralları

Borajet yolculu olabilmek için biletinizi BiletUcuz.com web sitesinden alabilir ve uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi aldıktan sonrasında uçuşunuzdan bir saat öncesinden havalimanında olmalı ve check-in işleminizi yapmanız gerekmektedir. Salgın hastalığı bulunanlar ve doktor tarafından rapor istenmesine rağmen görevlilere doktor raporunu ibraz edemeyen kişiler Borajet ile uçuş gerçekleştiremez.

Çocuk ve Bebek

Borajet tarafından 0-2 yaş, 0-24 ay aralığında ki bütün yolcular bebek, 2-12 yaş aralığındaki bütün yolcular is çocuk kapsamında seyahat edebilmektedir.

Borajet tarafından belirlenen bebek yolcu ücreti iç hatlarda 25 TL, dış hatlarda 25$ ve Mykonos uçuşlarında 25€ ’dur. Fiyatlar kur bazlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bebek yolcu kapsamında doğalı 48 saatten az olan ve bir haftalıktan küçük olan bebekler kabul edilmemektedir. Bu şartlar altında seyahat etmesi gereken bebek yolcular içinse doktor tarafından rapor istenmektedir. Bir yetişkin en fazla bir bebeğe refakat edebilmektedir. Birden fazla bebek sahibi kişilerin ek koltuk almaları ve yanlarında bebek taşıma araçları getirmesi gerekmektedir.

Çocuk yolculara ise normal bilet ücretinden %20 indirim uygulanmaktadır.

Refakatçı Yolcular

Refakatçı yolcular tek başına yolculuk edemeyen ve yolculuk etmesine doktor tarafından da izin verilmeyen kişilerin yanında yer alan yolcular refakatçı yolcu kapsamındadır. Refakatçı yolcular içinde rezervasyon yapılmalı ve bilet alınmalıdır. Refakatçı yolcunun veya kabin ekibinin bütün masrafları yolcuya aittir.

Refakatsız Çocuk Yolcular

Belirtilen yaş aralıklarında çocuk yolcunun refakatçısı olmadan seyahat edebilmesi için kanuni olarak sorumlusu tarafından iznine ihtiyaç vardır. Refakatsız çocuk yolcu taşıma için Refakatsız Çocuk Taşıma Yetki Belgesi’nin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalanması gerekmektedir. 02-05 yaş grubunda yer alan çocuklar yalnız seyahat edemezler. 7-12 yaş grubundaki çocukların yalnız ve refekatsız seyahat etmesine gerekli koşullar yerine getirildiğinde izin verilmektedir. Borajet refakatsız çocuk yolcuların seyahat etmesi için yapılması gerekenleri Borajet resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hamile Yolcular

Borajet tercih ederek uçuş gerçekleştirecek hamile yolcularda 28-36 haftalık kişilerin uçuş gerçekleştirmesine izin verilmektedir. Hamile bireylerin uçuş gerçekleştirmesi için doktor tarafından belirtilen "Uçakla Seyahatinde Herhangi Bir Sakınca Yoktur " ibaresinin yer aldığı rapor almaları gerekmektedir. Doktor tarafından izin verilse dahi 36 haftası geçen hamile bireylerin uçak ile seyahati uygun görülmeyip risklerden dolayı Borajet tarafından bu yolcular kabul edilmemektedir.

Hasta Engelli Yolcu

Hasta yolcular doktor tarafından rapor alması ve uçuşuna dair izin verildiğini belirten bir yazıyı Borajet görevlilerine göstermesi gerekmektedir. Engelli yolcuların ise doktor raporuna gerek olmadan Borajet ile seyahat edebilmektedirler.

Tekerlekli Sandalye Hizmeti

Borajet, tekerlekli sandalye hizmeti yürüyemeyen, hasta, yaşlı ve engelli yolculara ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. Hareket kabiliyeti sınırlı veya hiç hareket edemeyen yolcular ise yanında refekatçi olmadan uçuşuna izin verilmemektedir.

Evcil Hayvan Taşıma

Uçak içerisinde sadece kedi, köpek ve kuş cinsinden hayvanlar taşınabilmektedir. Uçak içerisinde taşınacak havanlar kafes içerisinde olmalı ve 8 kilogramdan fazla evcil hayvanlar uçağın kargo bölümünde taşınmaktadır. Borajet evcil hayvan taşıma kuralları gereği önceden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir ayrıca evcil hayvanın aşı ve sağlık kartları eksiksiz olarak yanınızda getirilmelidir. Kötü durumdaki evcil hayvanlar kabin içerisinde veya kargo bölümünde taşınmamaktadır.

Borajet Bagaj Kuralları

Borajet bagaj kuralları IATA tarafından belirlenen uluslararası uçuşları kapsayan kuralların tamamını içermektedir. Tehlikeli, yanıcı, patlayıcı, kesici hiçbir madde bagaj kapsamında kabul edilmemektedir. Sıvı taşıma kuralları kapsamında da belirlenen miktarlardan fazla miktarda sıvı içeren maddeler taşınmamaktadır.

Borajet tarafından taşınacak olan bagajlar da tek bir parçanın ağırlığı 32 kilogramı geçtiği durumlarda kabul edilmemektedir. Aldığınız bilet kapsamında belirtilen miktarlardan fazla olan bagajlarınız için iç hat uçuşlarında kilogram üzerinden 7 kilogram ve dış hat uçuşlarında ise kilogram başına 14 TL gibi ücretler alınmaktadır.

Kabin/ El Bagajı

Borajet yolcularına sunulan el bagajının ağırlığı 5 kilogramı geçmemeli ve 50x20x35 cm ölçülerinde olmalıdır. El bagajınız check-in sırasında görevliler tarafından kontrol edilmektedir. Belirtilen miktara uymayan ağırlıklarda yolcudan kilogram başına belirlenen ek ücret tahsil edilir. Ayrıca belirtilen ölçülere uymayan bagajlar da serbest bagaj kapsamında değerlendirilerek kargo bölümünde taşınır. Check-in sırasında yapıştırılan etiketlerin koparılması veya çıkarılması durumunda Borajet yetkilileri herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedirler.

Kayıtlı Bagaj

Borajet serbest bagaj kapsamında bütün yolcularına sunduğu ücretsiz hizmet kapsamında iç hat uçuşlarında 15 kilogram, dış hat uçuşlarında ise 20 kilogram bagaj hakları mevcuttur. Ayrıca Borajet Almanya uçuşlarında kayıtlı bagaj kapsamında 30 kilogram bagaj hakkı sunulmaktadır.

Check-in sırasında Borajet görevlileri tarafından teslim alınan bagajlar tamamen Borajet sorumluluğundadır. Belirtilen miktarlardan fazla olan bagajlar için fazla bagaj uygulaması kapsamında kilogram başına ücret alınmaktadır.

Check-in sırasında teslim alınan bagajlarınızın üzerine yapıştırılan tarafınıza verilen etiket kopyası bagajınızı alıncaya kadar saklanmalıdır.

Borajet uçak bileti

ucuz uçak bileti

fırsatları, abone ol!
E-Mail adresiniz
İsim
Soyisim
»
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com