• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

AnadoluJet'in 49,99 TL'lik Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

AnadoluJet'in 49,99 TL'lik Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

AnadoluJet ile uçmaya hazır mısın? AnadoluJet'in hizmet verdiği yurt içi uçuş noktalarına seyehat etmek 2016 yılında sadece 49,99 TL'ye.

 

Nasıl yararlanabilirim ?

 

AnadoluJet'in Tüm Türkiye 49,99 TL kampanyası sadece tek yön olarak kullanılabilir. Her uçuşta belirli sayıda sunulan bu uçak biletlerine www.biletucuz.com farkıyla sahip olmak artık çok kolay. 

 

AnadoluJet'in bu sınırlı sayıdaki uçak biletlerine sahip olabilmek için yapmanız gerekenler;

 

1. Gideceğiniz güzergah için en az 15 gün öncesinden sitemizde arama yapmaya başlayın.

 

2. Sitemizde yer alan promosyon takvimlerine göz atın. Promosyon takviminde yer alan uçuş zamanlarında uçuşunuzu gerçekleştirmeye çalışın.

 

3. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günlerinde genellikle promosyon biletler sunulmamakta ve bilet fiyatları hafta içine nazaran daha pahalı olmaktadır. Bu yüzden uçuş planınızı hafta içi yapmaya çalışın.

 

4. Online uçak bileti hattımız olan 0850 520 25 25 nolu telefon numaramızı arayarak kişisel bilgilerinizi ve seyehat noktası ve seyehat zamanınızı bırakın, en uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanmak istediğinizi belirtin. Konusunda uzman departmanımız size en uygun ucuz uçak biletini bulunca geri dönecektir.

 

AnadoluJet'in zengin uçuş noklarını en ucuz uçak biletine sahip olarak deneyimleyin. Hoşunuza gidecek...

 

ucuz uçak bileti

fırsatları, abone ol!
E-Mail adresiniz
İsim
Soyisim
»
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com