• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Kurumsal Uçak Bileti Çözümleri
Bilet departmanımız en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile oluşturulan uzman kadrosu çalışkan ve dinamik üyelerden oluşur. BiletUcuz.Com uzmanları, telefon ve e-posta yolu ile tüm istek ve sorularınıza yanıt verirken hizmet sunduğu her kurumsal firma için birer müşteri temsilcisi görevlendirir. BiletUcuz.Com, Türkiye’nin tüm hava yolu şirketlerinin yetkili satış acentesidir. Firma Amadeus bağlantısı ile IATA üyesi uluslararası hava yollarının online rezervasyon ve biletleme hizmetlerinin yanı sıra aşağıdaki hizmetleri de sunar.

   » Yurtiçi ve Yurtdışı Uçuşlarında Tüm hava yollarının ücret ve saat karşılaştırmaları
   » En uygun ücreti bulma, yedek yazma ve takip etme
   » Aylık hesap dökümü hizmeti
   » Şirketinizin hava yolları ile anlaşmalarının takibi
   » Oluşturulan müşteri verilerine göre müşteri ihtiyaçlarının takibi
   » Tüm rezervasyonların e-posta konfirmasyonu
   » Grup biletleri rezervasyonları, konfirmasyonları ve takibi
   » BiletUcuz.Com.com alt yapımız ile en kısa ve kolay şekilde online bilet temini
   » 7/24 hizmet hattı

Günümüzde kurumsal firmaların en büyük gider kalemlerinden birini seyahat harcamaları oluşturur. Bu harcamaları en aza indirmek aslında çok kolay. Bir çok havayolunun firmalara yönelik hazırladığı kurumsal anlaşmaları mevcuttur. Yoğun olarak uçak bileti aldığınız destinasyona göre bir havayolu sadakat programına üye olun havayolunun sizlere tanıdığı uçak biletlerinde indirim, bussiness clas a upgrade yapma hakkı, fazla bagaj hakkı gibi bir çok havayolu fırsatlarından faydalanın.

Her havayolunuun küçük, orta ve yüksek dereceli firmalara yönelik çeşitli uçuş programları mutlaka vardır. Sizin yapmanız gereken ise sırf bir uçuş programına verdiği avantajlar çok diye kayıt olmak değil, firmanızın geçtiğimiz bir yıl içinde ne kadar uçuş gerçekleştirmiş, önümüzdeki 1 yıl içinde hangi projeleri var ve bu projeler için ne kadar uçuş gerçekleştirmeyi hedeflemesini tespit ederek o ülkeye hangi havayollarıyla uçuşların daha mantıklı olacağını hesaplayıp ona en uygun havayolu ile bu uçuş sadakat programı anlaşması yapmak olacaktır. Yoksa önümüzdeki dönemde yoğun şekilde uçuş gerçekleştirmeyi hedeflediğiniz bir bölgeye sırf verdiği avantajlar fazla diye hiç veya düzenli uçmayan bir havayolunun sadakat programına dahil olmanız sizin yararınıza değil diğer havayolunu tercih etseydiniz kazanacağınız avantajlardan mahrum kalacağınız için zarar sağlar. O yüzden hedeflemeyi iyi yapıp kendinize en uygun havayolunun kurumsal uçuş programına dahil olmanız çok önemlidir.

Barşan Turizm 22 yıllık IATA ( Uluslararası Yolcu Taşımacılığı Birliği ) üyesi olmasının verdiği tecrübeyle sizin yerinize uçuşlarınızı ve hedeflerinizi en doğru şekilde analiz yapıp size en uygun uçuş programına size yönlendirecektir.


Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com