• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0212 221 1 221
Ucuza uçak bileti al!
800'ün üzerinde hava yolu firmasını kıyaslayın...

İstanbul - Kosice Uçak Bileti Al

İstanbul Havalimanı Ulaşım Bilgileri
ATATÜRK HAVALİMANI
 
İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havalimanı için ulaşım seçenekleri
 
İstanbul Atatürk Havalimanına ulaşım oldukça kolay ve çok yönlüdür. İstanbul'dan havalimanına gitmek için veya havalimanından İstanbul'da bir yere gitmek için  bir çok alternatif bulunmaktadır. Bu ulaşım yolları aşağıdaki gibidir;
 
Havalimanı Taksi
 
Taksim - Havalimanı - Taksim
Seferler saat 04:00`den itibaren her saat başı karşılıklı olarak yapılmaktadır.
 
 
Metro
 
M1 Aksaray - İstanbul Atatürk Havaalanı (Havalimanı) Metro Sefer Saatleri
 
M1 Aksaray - İstanbul Atatürk Havaalanı Metro hattında ilk metro hareket saati 06:00'dır. Aksaray - Atatürk Havaalanı Metrosu gece 00:00'a kadar çalışmaktadır. Son Metro seferi gece 12'dedir.
 
Metro Durak Listesi:
Aksaray, Emniyet-Fatih, Topkapı-Ulubatlı, Bayrampaşa-Maltepe, Sağmalcılar, Kartaltepe-Kocatepe, Esenler-Otogar, Terazidere, Davutpaşa-YTÜ, Merter, Zeytinburnu, Bahçelievler, Şirinevler-Ataköy, Yenibosna, DTM-CNR, Havalimanı
 
 
Havaş Otobüs Servisleri
 
 
İ.E.T.T
 
Aksaray-Atatürk Hava Limanı arasında hizmet veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) ait hafif metro, ilk seferine karşılıklı olarak sabah saat 06.00’da başlıyor. Gece saat 24.00’e kadar devam eden seferlerde, Aksaray ve Atatürk Hava Limanı’ndan her 5-7 dakika da bir sefer gerçekleştiriliyor.
 
Hava Limanı’ndan hareket eden tren ise, başlıca Dünya Ticaret Merkezi (DTM) ve İstanbul Fuar Merkezi’nden sonra Şirinevler, Bakırköy, Zeytinburnu, Otogar ve Topkapı istasyonlarını geçerek 35 dakikalık bir yolculuğun ardından Aksaray’a ulaşıyor.
 
Deniz Otobüsleri
 
 
 
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI
 
 
İstanbul Anadolu Yakasında Yer Alan Hava Alanı; Kadıköy'e 40 Km, Pendik'e 12 Km, Taksim'e İse 50 Km Mesafededir. Tem Otoyoluna İse 1.5 Km Bağlantısı Vardır. İstanbul’un Çeşitli Bölgelerine Ulaşım İçin Otobüs, Metro Ve Metrobüs Gibi Toplu Ulaşım Araçlarını Kullanmak Mümkündür.
 
Havaalanından Şehre Ulaşım İçin Aşağıdaki İett Hatları Veya Havataş Servisleri Kullanılabilir.
 
Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Geçen İett Hatları:
 
E-3 4.Levent Metro - Sabiha Gökçen Havaalanı Hattı
 
E-9 Bostancı - Sabiha Gökçen Havaalanı Hattı Hattı
 
E-10 Kadıköy-Kurtköy - Sabiha Gökçen Havaalanı Hattı
 
E-11 Sabiha Gökçen Havaalanı - Kadıköy Hattı
 
16s Sabiha Gökçen Havaalanı - Metrobüs Uzunçayır Hattı 
 
Sg-1 Kadıköy - Sabiha Gökçen Havaalanı Hattı
 
Km22 Sabiha Gökçen Havaalanı - Cevizli Peronlar Hattı
 
E-18 Altunizade-Ümraniye-Sabiha Gökçen Havalimanı Hattı
 
122h  S.Gökçen Havalimanı - Yenişehir - 4.Levent Metro Hattı
 
Sg- 2 Taksim - Sabiha Gökçen Havaalanı
 
132 H Pendik Yth - Sabiha Gökçen Havaalanı
İstanbul - Kosice Uçak Bileti
Konya Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Konya

ucuz uçak bileti

fırsatları, abone ol!
E-Mail adresiniz
İsim
Soyisim
»
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
youtube uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:
Popüler Uçuşlar :
Dalaman - Düsseldorf uçak bileti  Ι  İstanbul - Ankara uçak bileti  Ι  İstanbul - Adana uçak bileti  Ι  Ankara - İzmir uçak bileti  Ι  Adana - İzmir uçak bileti  Ι  Denizli - İstanbul uçak bileti  Ι  İstanbul - Bodrum uçak bileti  Ι  İstanbul - Roma uçak bileti  Ι  İstanbul - Paris uçak bileti  Ι  İstanbul - Amsterdam uçak bileti  Ι  İstanbul - Batum uçak bileti  Ι  İstanbul - Dubai uçak bileti  Ι  İstanbul - Doha uçak bileti  Ι 
Hava Yolları :
THY Türk Hava Yolları - Pegasus Hava Yolları - AtlasJet - AtlasGlobal - AnadoluJet - OnurAir - BoraJet - SunExpress - Lufthansa Hava Yolları - KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları - Qatar Airways - Singapore Airlines - Asiana Airlines - Cathay Pasific - Thai Airways - Etihad Airways - Air New Zealand - Qantas Airways - Emirates - Tüm hava yollarını gör »
Site Haritası :
Anasayfa Ι Mobil Site Ι Hakkımızda Ι Kampanyalar Ι Haberler & Duyurular Ι Kurumsal Çözümler Ι Uçak Bileti Ι Online Check-in Ι E-Bilet Görüntüleme Ι Corporate Club Ι Sıkça Sorulan Sorular Ι Promosyon Uçak Biletleri Ι Bilgi Merkezi Ι İletişim Ι

Uçak Biletleri

Ι

Online Bilet Al

Ι

Online Uçak Bileti

Ι

Online Uçak Biletleri

BiletUcuz.Com - Barşan Turizm Ticaret A.Ş. Türsab’a T-1482 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir. BiletUcuz.Com'dan alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Barşan Turizm Ticaret A.Ş. ( IATA Kodu : 882080-3 ) tarafından yapılmaktadır.
© 2016 - Her hakkı saklıdır. BiletUcuz.Com